بیت کوین (BTC) “سیگنال مثبت” توسط خرده فروشی ارسال کرد، داده ها نشان می دهد


فهرست

  • با کاهش قیمت، تقاضا از سوی سرمایه گذاران خرده بیت کوین (BTC) افزایش می یابد
  • ویلی وو می گوید که بازیابی مناسب بیت کوین (BTC) هنوز اتفاق نیفتاده است

حساب‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی بیت‌کوین (BTC) به خرید سکه نارنجی با قیمت‌های فعلی علاقه نشان می‌دهند. این تحلیلگر می گوید که این متریک در چند هفته گذشته افزایش یافته است و در حال حاضر 7 درصد افزایش یافته است که می تواند یک سیگنال مثبت در نظر گرفته شود.

با کاهش قیمت، تقاضا از سوی سرمایه گذاران خرده بیت کوین (BTC) افزایش می یابد

اکسل آدلر، تحلیلگر ماکرو می گوید که در میان کاهش طولانی مدت قیمت بیت کوین (BTC)، علاقه به خرید از حساب های تا سقف 10000 دلار افزایش یافته است. این معیار که برای پیش‌بینی قیمت بیت کوین بسیار مهم است، در مقایسه با پایین‌ترین سطح محلی که در ماه می به آن رسیده بود، در حال حاضر 7 درصد افزایش یافته است.

به طور کلی، آدلر تأکید می کند که گفتن چیزهای زیادی در مورد بهبود قریب الوقوع کافی نیست، در حالی که علاقه بخش خرده فروشی باید به عنوان یک سیگنال مثبت تفسیر شود.

با توجه به نمودار به دست آمده از داده های CryptoQuant، پویایی بهره حساب های خرده فروشی را می توان با پتانسیل تغییرات قیمت مرتبط دانست.

اوج تقاضای محلی برای خرده فروشی در اواسط سه ماهه اول سال 2024، درست پس از آن که بیت کوین (BTC) از بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 73738 دلار در 14 مارس 2024 عبور کرد، ثبت شد.

این تحلیلگر همچنین تاکید کرد که با توجه به اینکه نهنگ‌های کریپتو به دنبال سرمایه‌گذاری مجدد درآمد خود هستند، رالی اولیه ارزهای دیجیتال بازخواهد گشت.

بدون شک بازیگران خرده فروشی به بهبود بازار کمک خواهند کرد، اما نیازی به نگرانی در مورد بازار نیست، بازار هر چه باشد بهبود خواهد یافت زیرا بازیگران بزرگ از فروش مارس پول نقد دارند.

دیروز قیمت بیت کوین (BTC) به زیر 65000 دلار رسید و به سطح اواسط ماه مه رسید. در زمان انتشار این خبر، بزرگترین ارز دیجیتال با قیمت 64262 دلار در صرافی های اصلی نقطه ای تغییر می کرد.

ویلی وو می گوید که بازیابی مناسب بیت کوین (BTC) هنوز اتفاق نیفتاده است

ویلی وو، تحلیلگر باتجربه و مدافع بیت کوین نیز مطمئن است که قیمت بیت کوین هنوز در راه است. او دینامیک نرخ هش را تجزیه و تحلیل کرد و پیش بینی کرد که ماینرهای ناکارآمد تسلیم خواهند شد.

او تاکید کرد که از لحاظ تاریخی، ماینرهایی با سخت‌افزار مقرون‌به‌صرفه (ASIC قدیمی نسل‌های قبلی) پس از نصف کردن رویدادها، بخش را ترک کرده‌اند.

این بار، با بلوغ بازار و افزایش نرخ هش خالص بیت کوین (BTC)، تسلیم ماینرها که مدت ها انتظارش را می کشید، بیشتر از قبل طول کشید.

با این حال، پایان این فرآیند (که در حال حاضر بیش از 60 روز ادامه دارد) نشان دهنده فرصتی برای مرحله بعدی افزایش بیت کوین خواهد بود.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید