تحلیلگر می گوید علیرغم فشار نزولی بیت کوین (BTC) در آستانه رسیدن به 100000 دلار است.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، Jelle، در مواجهه با فشارهای نزولی اخیر، نسبت به بیت کوین (BTC) صعودی باقی می ماند و پیش بینی می کند که این ارز دیجیتال در موقعیت خوبی برای رسیدن به نقطه عطف مهم 100000 دلار قرار دارد. در توییت اخیر Jelle بیان او معتقد بود که خرس‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا مردم را متقاعد کنند، اما بیت‌کوین در راه رسیدن به 100000 دلار است.

در حالی که کاهش کوتاه مدت قیمت ممکن است برای برخی از سرمایه گذاران نگران کننده باشد، تحلیلگران باتجربه مانند Jelle نسبت به اتخاذ تصمیمات عجولانه بر اساس نوسانات موقت بازار هشدار می دهند. وضعیت فعلی بر اساس تحلیل ژله فشار رو به پایین نباید سرمایه گذاران را از پتانسیل بلندمدت بیت کوین منصرف کند. پیش بینی صعودی این تحلیلگر بر اساس عوامل بنیادی است.

عامل نصف شدن بیت کوین

یکی از مهم ترین عوامل افزایش خوش بینی در جامعه بیت کوین نصف شدن بیت کوین است که انتظار می رود تقریباً در 16 روز آینده رخ دهد. در طی این رویداد، پاداش بلاک برای ماینرها از 6.25 بیت کوین در هر بلوک به 3125 بیت کوین در هر بلوک کاهش می یابد. انتظار می رود این کاهش در نرخ ایجاد بیت کوین جدید، عرضه ارزهای دیجیتال را حتی کمیاب تر کند.

از نظر تاریخی، رویدادهای نصف شدن بیت کوین معمولاً قبل از چرخه های بازار صعودی رخ داده است. کاهش عرضه و تقاضای ثابت اغلب باعث فشار صعودی بر قیمت بیت کوین می شود. بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران، از جمله Jelle، نصف شدن آینده را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه می دانند که می تواند منجر به یک بازار صعودی جدید برای بیت کوین شود.

بیت کوین طی دو روز گذشته نوساناتی را تجربه کرده است و قیمت آن از ۷۱۲۵۶ دلار به ۶۴۶۱۰ دلار کاهش یافته است. با این حال، طبق داده های اخیر، بیت کوین مقاومت نشان داده است و در حال حاضر با قیمت 66018 دلار معامله می شود. این نشان دهنده افزایش اندک 0.66٪ در 24 ساعت گذشته و کریپتو است ثابت نگه دارید در میان نوسانات بازار

علیرغم اینکه اخیراً با برخی فشارهای نزولی مواجه شده است، بیت کوین همچنان انعطاف پذیر است و تحلیلگرانی مانند Jelle چشم انداز صعودی را در مورد چشم انداز بلندمدت آن حفظ می کنند. با نزدیک شدن به نصف شدن بیت کوین که بسیار پیش بینی شده است، بسیاری از جامعه خوشبین هستند که این رویداد می تواند شاهد عبور قیمت بیت کوین از مرز 100000 دلار در آینده ای نه چندان دور باشد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید