جفت‌های بیت‌کوین (BTC) در فهرست حذف بایننس جدید: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی بایننس با حذف توکن‌های خاصی از فهرست، پاکسازی دوره‌ای دیگری را از سیستم خود انجام داده است. همانطور که در اطلاعیه اخیر آن نشان داده شده است، آخرین جفت های معاملاتی که پلتفرم را ترک کرده اند، عمدتاً شامل بیت کوین هستند.

بایننس جفت های بیت کوین را حذف می کند

همانطور که بایننس اعلام کرد، پشتیبانی از DGB/BTC، TLM/BTC در بازار Cross Margin و DGB/BTC، TLM/BTC، VOXEL/BTC در شعبه Isolated Margin را متوقف خواهد کرد. طبق این اعلامیه، بایننس در حال آماده شدن برای حذف این جفت ها از تاریخ 8 جولای است.

مرتبط با

حذف توکن یک رویداد منظم است که توسط بایننس انجام می شود، که به عنوان بزرگترین صرافی در صنعت کریپتو از نظر حجم معاملات روزانه شناخته می شود. طی چند سال گذشته، پلتفرم معاملاتی با کمپین فهرست‌بندی بسیاری از جفت‌های رمز، دامنه خود را گسترش داده است.

در حالی که فهرست ها در هر زمان بر اساس روند بازار است، روایت در طول زمان تغییر می کند. به عنوان یک قاعده، برای پلتفرم، جفت‌های معاملاتی معمولاً زمانی از فهرست خارج می‌شوند که حجم آنها از آستانه تقاضا کمتر شود. برخی از دارایی ها نیز ممکن است بر اساس ملاحظات نظارتی حذف شوند.

مطابق با این واقعیت ها، بایننس به کاربران خود با تراکنش های فعال برای برابری های فهرست شده توصیه کرد که تراکنش های خود را قبل از مهلت تعیین شده ببندند. صرافی تایید کرد که تراکنش‌های کاربرانی که نمی‌توانند این کار را انجام دهند به صورت خودکار منعقد می‌شود و موجودی به کیف پول‌های اسپات کاربران واریز می‌شود.

پشتیبانی از بازار دو طرفه بایننس

صرافی Binance نمونه‌های زیادی از فهرست کردن و حذف جفت‌های توکن منحصربه‌فرد به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای حفظ رهبری صنعت دارد.

مرتبط با

اگرچه بایننس با حرکت های خروج از بورس موضوع اخبار زیادی بوده است، اما مشخص است که این شرکت به طور کلی خروج از بورس را با گنجاندن سایر برابری ها در سیستم تکمیل می کند.

بر اساس گزارش قبلی U.Today، اعضای انجمن شیبا اینو به درستی مطلع شدند که صرافی SHIB را فهرست نکرده است. این به‌روزرسانی پس از آن منتشر شد که بایننس اعلام کرد که برخی از جفت‌های معاملاتی SHIB پس از انتشار شایعه‌ای که این ادعاهای نادرست را تأیید می‌کند، از فهرست خارج خواهند شد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید