بیت کوین (BTC) محلی بالا: 97٪ از آدرس ها سودآور هستند


در زمانی که قیمت بیت کوین (BTC) به سرعت در حال افزایش است، آدرس های زنجیره ای آنها سودآوری باورنکردنی را نشان می دهد. در عین حال، رفتار دارندگان بیت کوین طولانی مدت نیز سیگنال های متفاوتی را به بینندگان ارسال می کند.

بیت کوین (BTC) از نوامبر 2021 تا این حد سودآور نبوده است

با توجه به اینکه بیت‌کوین (BTC) در حدود 64000 دلار، بالاترین قیمت محلی خود را تعیین می‌کند، بیش از 97 درصد از آدرس‌های زنجیره‌ای آن در حال حاضر سودآور هستند. این بالاترین سطح سودآوری از نوامبر 2021 است، ارائه دهنده پیشرو داده بلاک چین IntoTheBlock در آخرین گزارش خود می گوید. تجزیه و تحلیل روی زنجیره: عرضه و تقاضای دینامیک بیت کوین گزارش.

تحلیلگران اضافه کردند که آخرین باری که چنین آدرس سودآوری ثبت شد، قیمت بیت کوین حدود 69000 دلار بود و به بالاترین حد خود نزدیک می شد.

هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) شاهد افزایش چشمگیر کمیسیون ها بوده اند. در روزهای اخیر، کارمزد تراکنش های بیت کوین و اتریوم به ترتیب 20.86 درصد و 43.56 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، دارندگان هر دو بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به شدت دارایی های خود را از صرافی های متمرکز خارج می کنند. هفته گذشته بیش از 1.7 میلیارد دلار BTC و ETH CEX ها را ترک کردند که می تواند به عنوان یک سیگنال خوش بینانه برای گاوها تفسیر شود.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، بیت کوین (BTC) فوریه 2024 با یک شمع سبز منحصر به فرد بسته شد که منجر به افزایش قیمت 22000 دلاری شد.

رشد اخیر را باید به محبوبیت فزاینده ETF های بیت کوین نسبت داد که اخیراً در ایالات متحده با نور سبز روشن شدند.

آیا HODLers برای اصلاح BTC آماده هستند؟

در عین حال، «HODLers» بیت کوین (BTC) یعنی سرمایه گذاران بلندمدتی که حداقل یک سال است دارایی های خود را حمل نکرده اند نیز رفتار محتاطانه ای از خود نشان می دهند.

در مجموع 13.6 میلیون بیت کوین (یا بیش از 69 درصد از عرضه فعلی) توسط این گروه از سرمایه گذاران با نفوذ نگهداری می شود. در همان زمان، این متریک در ژانویه تا فوریه 2024 به بالاترین حد خود رسید.

در نتیجه، برخی از سرمایه گذاران بلندمدت ممکن است در انتظار اصلاح، سود ببرند.

تحلیلگران و سرمایه گذاران برجسته بیت کوین (BTC) قبلاً هشدارهای اصلاحی صادر کرده اند که به کاهش احتمالی 20 تا 25 درصدی در هفته های آینده اشاره می کند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید