بیت کوین (BTC) با این شکل گیری صعودی تاریخ ساز شد


بیت کوین (BTC) فقط ضبط شده بود شکل گیری بسیار صعودی. بر اساس توئیتی از بارچارت، ارز دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار، برای اولین بار چیزی را که در محافل معاملاتی به عنوان “صلیب طلایی” در نمودار هفتگی خود شناخته می شود، تشکیل داد.

صلیب طلایی یک الگوی صعودی است که زمانی مشاهده می شود که میانگین متحرک کوتاه مدت یک دارایی از میانگین متحرک بلندمدت آن بالاتر می رود.

در نمودار هفتگی بیت کوین، این رویداد زمانی رخ داد که میانگین متحرک 50 هفته ای (MA) از MA 200 هفته ای عبور کرد.

این الگو به طور سنتی به عنوان یک علامت مثبت در نظر گرفته می شود، که نشان می دهد ممکن است یک روند صعودی پایدار در راه باشد.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که صلیب طلایی گاهی اوقات می تواند به عنوان یک شاخص عقب مانده عمل کند. هنگامی که این متقاطع رخ می دهد، ممکن است بازار از قبل روند صعودی را در نظر گرفته باشد. این بدان معنی است که مدل به جای پیش بینی روند جدید، روند موجود را تأیید می کند.

کاهش قیمت بیت کوین (BTC).

علیرغم شکل گیری تاریخی آن، قیمت بیت کوین امروز سقوط کرد و تنها در 7 ساعت 1000 دلار یا 2.3 درصد کاهش یافت. شرکت تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای Lookonchain، متصل این حرکت نزولی باعث شد که F2Pool 1000 بیت کوین را به بایننس، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، واریز کند. این حرکت که دو روز پیش نیز در سپرده ای مشابه تکرار شد، حکایت از وجود فشار فروش قابل توجه در بازار دارد. این معاملات در مقیاس بزرگ است که می تواند منجر به تغییرات ناگهانی قیمت شود.

انتظارات ETF

در میان نوسانات فعلی قیمت، جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر یک کاتالیزور بالقوه اصلی برای گاوهای بیت کوین است: تأیید ETF های بیت کوین.

به گفته خبرنگار مالی کیتی گریفلد، ناشران ETF ضرب الاجل آنها S-1s را ارسال خواهند کرد و انتظار می رود SEC به زودی در مورد پرونده 19b-4 آنها رای دهد. تأیید هر دو سند می تواند به این معنی باشد که ETF های بیت کوین تقریباً بلافاصله شروع به معامله می کنند. این می تواند حرکت جدیدی به بازار بدهد و احتمالاً روند صعودی را ادامه دهد.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید