تحلیلگر چارلز ادواردز می گوید نصف شدن بیت کوین (BTC) می تواند در کوتاه مدت درد ایجاد کند.


فهرست

  • “بسیاری رنج خواهند برد”: چارلز ادواردز در مورد نصف شدن بیت کوین (BTC) صحبت می کند
  • پائولو آردوینو از تتر، نصف شدن بیت کوین را «شاعرانه» می‌نامد، در اینجا دلیل آن است

با نزدیک شدن به نصف شدن چهارمین بیت کوین (BTC)، تحلیلگران ارزهای دیجیتال پیش بینی های مختلفی را در مورد تأثیر بالقوه آن بر بازار دارایی های دیجیتال منتشر می کنند. اگرچه بیشتر پیش‌بینی‌ها صعودی هستند، برخی از نظریه‌ها ممکن است برای ماینرها نگران‌کننده باشند.

“بسیاری رنج خواهند برد”: چارلز ادواردز در مورد نصف شدن بیت کوین (BTC) صحبت می کند

به طور کلی، نصف کردن پاداش ماینرها برای بیت کوین (BTC) و کل بخش ارزهای دیجیتال در دراز مدت عالی است. چارلز ادواردز، بنیانگذار سرمایه‌گذاری کاپریول، همچنین می‌گوید که پیامدهای کوتاه‌مدت می‌تواند برای برخی از بازیگران اکوسیستم BTC دردناک باشد. می گوید در X.

چهارمین نصف شدن بیت کوین (BTC) به ویژه برای استخراج کنندگان با سخت افزار نسل قدیمی خطرناک به نظر می رسد. ادواردز اعتراف می کند که برخی از آنها اواخر امسال “منفجر خواهند شد”.

انتظار می رود چهارمین نصف شدن بیت کوین (BTC) در 19 آوریل 2024 در ساعت 13:53 UTC رخ دهد، زمانی که بزرگترین ارز دیجیتال به ارتفاع بلوک 840000 می رسد.

پاداش استخراج از 6.25 بیت کوین در هر بلوک به 3125 بیت کوین در هر بلوک کاهش می یابد. بنابراین، برخی از ماینرها با سخت افزار کم مصرف انرژی ممکن است در چرخه بعدی به زیر آب بروند.

به عنوان مثال، Bitmain Antminer S19، یکی از محبوب ترین نسل های استخراج کننده های ASIC برای سکه های SHA-256 (BTC، LTC و دیگران)، طبق برخی برآوردها، تنها پس از نصف شدن زمانی که قیمت BTC به بالای 80000 دلار برسد، سودآور خواهد بود.

پائولو آردوینو از تتر، نصف شدن بیت کوین را «شاعرانه» می‌نامد، در اینجا دلیل آن است

مکانیزم نصف شدن بیت کوین (BTC) در طراحی فناوری اولین ارز دیجیتال رمزگذاری شده است. انتشار BTC را در هر 210000 بلوک به نصف کاهش می دهد یا تقریباً هر چهار سال یکبار.

بنابراین بیت کوین (BTC) به یک دارایی کمیاب تبدیل می شود که همراه با عرضه خالص محدود، آن را از نظر اقتصادی با ارزش تر می کند.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether و Bitfinex برانگیخته با توجه به نقش نصف شدن بیت کوین در توکنومیک سکه نارنجی:

نصف شدن بیت کوین شاعرانه است. قابل تغییر نیست. هر 4 سال یکبار تکرار می شود. این یادآور تغییر ناپذیر است. این یک قانون فیزیک است

پس از نصف شدن قبلی که در 10 می 2020 انجام شد، قیمت بیت کوین (BTC) تنها در 18 ماه تقریباً 600 درصد افزایش یافت.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید