با ظهور سیگنال نزولی قابل توجه بیت کوین (BTC) بیش از حد گرم می شود


فهرست

  • درک تفاوت کاهش
  • وضعیت معراج پدید می آید

بیت کوین (BTC) نشان دادن با ظاهر شدن یک سیگنال نزولی قابل توجه، نشانه هایی از گرمای بیش از حد بالقوه ظاهر می شود.

با توجه به 100eyes Crypto Scanner، روند نزولی قابل توجهی در جفت BTC-USDT شناسایی شده است. این نشان دهنده فشار نزولی احتمالی بر ارز دیجیتال پیشرو است.

این در وسط قیمت بیت کوین است مجموعه طبق داده‌های CoinGecko، قیمت آن با 10.6 درصد افزایش به 56812.57 دلار رسید.

درک تفاوت کاهش

یک روند نزولی زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین یک بالاترین قیمت جدید را نشان می‌دهد، اما یک شاخص مرتبط مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) نتواند یک بالاترین جدید را ثبت کند.

این واگرایی بین اندیکاتور قیمت و مومنتوم معمولاً نشان دهنده تضعیف روند صعودی فعلی است و نشان می دهد که افزایش ممکن است تداوم نداشته باشد و ممکن است اصلاح قیمت قریب الوقوع باشد.

به طور خاص، روند نزولی RSI ثبت شده توسط اسکنر کریپتو 100eyes نشان می دهد که علیرغم افزایش قیمت اخیر بیت کوین، شتاب پشت این افزایش ها در حال کاهش است.

در همین حال، طبق گفته گلس‌نود، بازار بیت‌کوین بر اساس فعالیت در مبادلات، جریان سرمایه، اهرم مشتقه و تقاضای نهادی، سفته‌بازی شدیدی را تجربه می‌کند.

وضعیت معراج پدید می آید

علیرغم سیگنال های نزولی، احساسات مخالفی در بازار مشاهده می شود که نشان دهنده افزایش ریسک پذیری در بین سرمایه گذاران بیت کوین است.

CryptoQuant بیان کرد که بیت کوین سطح مقاومت مهمی را که برای 2-3 سال وجود داشت شکست. این نشان می‌دهد که تنها مقاومت اصلی باقی‌مانده 68000 دلار است که بالاترین میزان چرخه اخیر است که نشان‌دهنده پتانسیل صعودی بیشتر است.

در حالی که شاخص های نزولی را نباید نادیده گرفت، پویایی بازار و احساسات سرمایه گذار ممکن است از رشد مداوم ارزش بیت کوین حمایت کند.
نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید