نسیم طالب، منتقد بیت کوین (BTC) با کتاب جدیدش ملاقات می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نسیم نیکلاس طالب، آکادمیک مشهور، معامله‌گر سابق گزینه‌ها و تحلیلگر ریسک، نویسنده کتاب‌های «قوی سیاه»، «ضدشکننده»، «پوست در بازی» و غیره است. او به لطف کتاب های محبوبش برای مخاطبان زیادی شناخته شده است.

کمتر از یک ساعت پیش، طالب با انتشار پستی در شبکه اجتماعی X عنوان کتاب بعدی خود و آنچه درباره آن خواهد بود را فاش کرد. طالب همچنین یکی از منتقدان برجسته بیت کوین است که به دلیل تحسین بیت کوین به این نقطه رسید.

درخواست به اشتراک گذاشته شد او گفت که کتاب بعدی او سنگ لیدیا (همچنین به عنوان “سنگ لمسی” شناخته می شود) نام دارد، سنگی از سنگ چخماق که توسط مردمان باستان برای تأیید کیفیت نقره و طلا استفاده می شد. در مورد طرح این کتاب جدید، دانشمند نوشت که “تا حدی درباره این است که چگونه مردم در مورد سریال های تلویزیونی گیج می شوند.” “همچنین با پیکان زمان و آنتروپی مطابقت دارد.”

طالب سه سال پیش به منتقد بیت کوین تبدیل شد و به شدت به بیت کوین واکنش نشان داد. او در توییتی اعلام کرد که شروع به فروش بیت کوین خود کرده است. یکی از دلایل این امر نوسانات بالای آن بود، به این معنی که یک ارز نمی تواند نوسانات بیشتری از چیزهایی که با آن می خرید باشد. او همچنین اظهار داشت که بیت کوین نتوانست به عنوان یک ذخیره ارزش برای او عمل کند. از آن زمان، X به طور مداوم از BTC در حساب خود انتقاد می کند و حتی یک بار از آن به عنوان یک تومور یاد می کند.

با توجه به انتقادات زیادی که وی به بیت کوین وارد کرده است، احتمال زیادی وجود دارد که طالب در کتاب جدید خود از بیت کوین یاد کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید