بیت کوین (BTC) ممکن است در آستانه یک بازگشت شگفت انگیز باشد


تصویر جلد از طریق u.today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین پتانسیل بازیابی قابل توجهی را نشان می دهد که ناشی از فعالیت اخیر ETF و ثبات قیمت است. رتبه بیت کوین هنگ کنگ بر اساس SoSoValue ETF در 13 مه شاهد پرداخت خالص 519.5 بیت کوین بودیم که تعداد کل بیت کوین های نگهداری شده را به 3560 رساند. این ETF سه روز متوالی بازخرید خالص را تجربه کرد، با گردش مالی یک روزه 4.25 میلیون دلار و کل دارایی خالص 219 میلیون دلار. در همین حال، HK ETH Spot ETF دارای 13350 ETH است.

این روند پرداخت مختص هنگ کنگ نیست. ETF های بیت کوین در بازارهای غربی الگوهای مشابهی را تجربه می کنند. در حالی که واکنش اولیه به بازخریدهای خالص ممکن است نزولی به نظر برسد، این بازخریدها ممکن است در واقع صعودی باشند زیرا اغلب احساسات بازار را عقب می‌اندازند. فقدان جریان ورودی کنونی نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد در حال بازیابی کنترل هستند که می‌تواند منجر به بهبود قیمت بیت‌کوین شود.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت بیت کوین از این چشم انداز خوش بینانه پشتیبانی می کند. نمودار نشان می دهد که بیت کوین حول یک سطح حمایت کلیدی در حال تثبیت است. میانگین متحرک 50 روزه بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه است که نشان دهنده یک روند صعودی بالقوه است. علاوه بر این، RSI حدود 50 است، که نشان می دهد بیت کوین نه بیش از حد خرید شده و نه بیش از حد فروخته شده است، که فضایی را برای حرکت صعودی فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل حجم افزایش فعالیت خرید را در طول کاهش اخیر نشان می دهد که نشان دهنده حمایت قوی خریداران در سطوح قیمت پایین تر است. این مرحله انباشت معمولاً قبل از افزایش قیمت انجام می شود زیرا سرمایه گذاران از قیمت های پایین برای ایجاد موقعیت خود استفاده می کنند.

تثبیت بازار و عدم ورود قابل توجه به ETF ها نشان می دهد که سرمایه گذاران خرد ممکن است برای بازگشت قیمت ها آماده شوند. از نظر تاریخی، زمانی که سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی دوباره کنترل خود را به دست می‌آورند، اغلب منجر به افزایش قیمت پایدارتر و ارگانیک‌تر می‌شود.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید