خرس‌های بیت‌کوین (BTC) باید خودشان را آماده کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خرس‌های بیت‌کوین ممکن است در خطر باشند زیرا سود باز در سمت کوتاه به آرامی به همان میزان حجم خرید نقدی افزایش می‌یابد. چنین واگرایی اغلب منجر به فشارهای کوتاه می شود که در مورد بیت کوین به احتمال زیاد منجر به پیشرفت و حرکت به سمت 100000 دلار خواهد شد.

نقطه ای حجم تجمعی دلتا (CVD) اولین چیزی است که مورد توجه قرار گرفته است. در بازار نقدی، این معیار کل خرید یا فروش خالص را نشان می دهد. در این مورد، خرید دلتا در حال رشد است و Spot CVD در قیمت پیشرو است. بر این اساس، افزایش اخیر قیمت بیت کوین به دلیل بازار نقدی است. به بیان ساده، با خرید بیشتر مردم بیت کوین در بازار نقدی، قیمت آن افزایش می یابد.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

از سوی دیگر، قراردادهای دائمی، روایت کمی متفاوت ارائه می دهند. سرمایه گذاران آتی ممکن است بدبین باشند زیرا Perp CVD بیشتر از قیمت کاهش می یابد. فروش مجرمانه نیز افزایش یافته است. این بدان معناست که بازار آتی در زمانی که فشار خرید در بازار نقدی وجود دارد، احتمال فروش بیشتری دارد.

به نظر می رسد خرید از بازار نقدی عامل اصلی افزایش اخیر قیمت بیت کوین باشد. افزایش نقطه ای CVD با قیمت نشان دهنده سطوح بالای علاقه خرید است.

مرتبط با

حرکت منفی بازار آتی: اگرچه بازار آتی (perps) روند نزولی را نشان می دهد، با کاهش Perp CVD و افزایش فشار فروش.

رشد دلتای خرید نقطه ای نشان می دهد که ممکن است شتاب خرید وجود داشته باشد. اگر یک سرمایه گذار نقطه ای هستید که به دنبال خرید یا نگهداری بیت کوین هستید، این می تواند دلگرم کننده باشد.

بازار آتی: کاهش Perp CVD نشانه روند نزولی است که احتیاط را برای معامله گران آتی تضمین می کند. فروش روند غالب در بازار آتی است و ممکن است منجر به تعدیل قیمت یا نوسانات بیشتر شود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید