آیا بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود رسیده است؟ سرمایه گذاران مشتقات شرط بندی جسورانه ای انجام می دهند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله گران گزینه بیت کوین بر این باورند که ارز دیجیتال پیشرو می تواند 75000 دلار در این ماه بشکند. این شرط خوش بینانه در بحبوحه علاقه و امید رو به رشد به پتانسیل بازار بیت کوین، با حمایت داده های اقتصادی مثبت و پذیرش سازمانی رو به رشد انجام می شود.

بلومبرگ گزارش داد که داده‌های صرافی‌های اصلی گزینه‌ها در هفته‌های اخیر افزایش چشمگیری در شرط‌بندی‌های خوش‌بینانه روی بیت‌کوین را نشان می‌دهد. سرمایه گذاران در حال خرید گزینه های تماس با قیمت 75000 دلار یا بالاتر هستند که نشان می دهد آنها معتقدند قیمت بیت کوین می تواند در عرض یک ماه از آن سطح فراتر رود. این افزایش در احساسات خوش بینانه نشان دهنده افزایش اعتماد به چشم انداز کوتاه مدت بیت کوین در میان بازیگران بازار است.

گزینه های تماس بیت کوین با قیمت 75000 دلار در تمام سررسیدها، بیشترین تعداد قراردادهای باز یا معوق را دارند. بر اساس آمار جمع آوری شده توسط Deribit، بزرگترین صرافی گزینه های ارز دیجیتال، قیمت های اعتصابی 100000 و 80000 دلاری به دنبال دارد. اختیار خرید به خریداران این حق را می دهد که دارایی پایه را با قیمت و زمان از پیش تعیین شده خریداری کنند.

مرتبط با

بیت کوین این هفته به 71756 دلار رسید و در حال حاضر با 0.65 درصد کاهش با 0.65 درصد کاهش به 70890 دلار معامله می شود. با کاهش تقاضا برای ETF های بیت کوین که اخیراً تأیید شده اند، بزرگترین ارز دیجیتال از رکورد 73798 دلاری که در 14 مارس به دست آورده بود، سقوط کرد.

در حالی که انتظار می رود کاهش نرخ بهره فدرال رزرو باعث افزایش تقاضا برای دارایی های پرریسک شود، جریان های ورودی بازگشته اند و معامله گران منتظر افزایش جدید هستند.

گزینه های تماس منقضی شده در 28 ژوئن بیشترین علاقه باز را در حدود قیمت اعتصاب 75000 دلار دارند، در حالی که موقعیت های باز برای کسانی که 26 جولای و 27 دسامبر منقضی می شوند حدود 100000 دلار است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید