سامسون مو وکیل بیت کوین (BTC) بخشی از سرمایه را به طلا منتقل کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، حامی بیت کوین (BTC) با نشان دادن تبدیل بخشی از سرمایه خود از ارز دیجیتال پیشرو به طلا، بیانیه بسیار مهمی را بیان کرد.

پوشش ریسک بیت کوین با طلا

در چند سال گذشته یک گفتگو و بحث عمیق در مورد برتری بیت کوین و طلا وجود داشته است. در حالی که بسیاری از طرفداران بیت کوین بین این دو طبقه دارایی یکی را انتخاب می کنند، سامسون مو تا کنون در مورد دیدگاه خود در مورد طلا سکوت کرده است.

گاو بیت کوین تصویری از طلای اورو پرتغالی را با شرحی به اشتراک گذاشت که نشان می دهد در راه بازگشت از کنفرانس بیت کوین آتلانتیس در مادیرا، پرتغال، چندین شمش طلا خریداری کرده است.

رهبران مالی مانند نویسنده «پدر پولدار پدر فقیر»، رابرت کیوساکی، معروف هستند که از سبد دارایی های متنوع با جزء طلای سنگین حمایت می کنند.

طلا برای چندین دهه عملاً به عنوان محافظ در برابر تورم و کاهش ارزش واقعی عمل کرده است. با ظهور بیت کوین، فکر به سمت بیت کوین سوق پیدا کرد زیرا بر خلاف طلا که عرضه آن نامحدود است، مجموع عرضه آن به ۲۱ میلیون محدود می شود.

در حالی که بسیاری از اعضای جامعه تصمیم به شرط بندی روی طلا را به دلیل رکود نسبی آن زیر سوال بردند، حرکت سامسون مو با توصیه کارشناسان عمومی بازار برای تنوع بخشیدن به سبد سهام آنها مطابقت دارد.

Samson Mow در مورد جذابیت بیت کوین ETF

یکی از بزرگترین کاتالیزورهای پشتیبان حمایت Samson Mow از سرمایه گذاران و دولت های ملی برای خرید بیت کوین، تاثیر محصولات ETF بیت کوین نقطه ای است. در حالی که بازار ایالات متحده طی دو ماه گذشته با ورودی های عظیم به محصول شکوفا شده است، هنگ کنگ اکنون در حال حرکت به فهرست ETF های بیت کوین است.

در یک پست جداگانه در


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید