رونق بیت کوین: بیش از 1 میلیون آدرس اکنون 1 بیت کوین را نگه دارید


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک نقطه عطف مهم در بازار ارزهای دیجیتال، تعداد آدرس‌های بیت‌کوین که بیش از یک بیت کوین را در خود جای داده‌اند، از یک میلیون فراتر رفته است.

طبق گزارش اخیر IntoTheBlock، در حال حاضر 1,010,777 چنین آدرسی وجود دارد که نشان دهنده موفقیت قابل توجهی در اکوسیستم بیت کوین است.

IntoTheBlock، یک پلت فرم تجزیه و تحلیل بلاک چین، این نقطه عطف را در نموداری نشان می دهد که روند افزایشی افراد و سازمان ها را برای انباشت بیت کوین برای دستیابی به وضعیت ارز کامل نشان می دهد. اصطلاح “کل کوینر” به کسانی اطلاق می شود که حداقل یک بیت کوین را در اختیار دارند، وضعیتی که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به دنبال آن هستند.

داده‌ها روند بلندمدت واضحی را نشان می‌دهند: تعداد بیشتری از مردم در تلاش برای داشتن ارز کامل هستند.

این روند منعکس کننده پذیرش و اعتماد بیشتر بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش و دارایی سرمایه گذاری است. افزایش تعداد Wholecoiners شاهدی بر باور فزاینده به پتانسیل بیت کوین برای رشد و ثبات بلندمدت است.

تحلیل IntoTheBlock نشان می دهد که این روند صعودی یک پدیده کوتاه مدت نیست بلکه یک حرکت مداوم است. در طول سال ها، با بلوغ بیت کوین، تعداد آدرس هایی که حداقل یک بیت کوین را در خود جای داده اند، به طور پیوسته افزایش یافته است.

چه مفهومی داره؟

به دست آوردن بیش از یک میلیون کل کوینر از اهمیت ویژه ای در زمینه عرضه محدود بیت کوین برخوردار است. از آنجایی که تنها 21 میلیون بیت کوین تا کنون استخراج می شود، حتی داشتن یک بیت کوین نیز با افزایش تقاضا ارزش فزاینده ای پیدا می کند. این عامل کمیاب بیشتر بر اهمیت نقطه عطف wholecoiner تأکید می کند.

مرتبط با

بیت کوین از زمانی که در اواسط ماه مارس به بالاترین حد خود یعنی حدود 74000 دلار رسیده بود، نزدیک به 17 درصد سقوط کرده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.04 درصد افزایش نسبت به 24 ساعت گذشته به 61592 دلار رسید. علاوه بر ناراحتی در بازارها، تغییر انتظارات برای کاهش نرخ بهره ایالات متحده نیز باعث کاهش تقاضا برای پرخطرترین دارایی ها می شود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید