بیت کوین Bloodbath: دلیل اصلی نابودی بیت کوین


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار فرو ریخت این قیمت در صرافی Bitstamp در ساعت 04:19 به کمترین سطح پنج ماه گذشته رسید و به 53350 دلار رسید.

این توسعه در نتیجه صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال Mt. Gox 2.71 میلیارد دلار بیت کوین را به کیف پول جدیدی منتقل کرد.

بورس اوراق بهادار ماه گذشته اعلام کرد که پرداخت غرامت به قربانیان حمله سال 2014 را آغاز خواهد کرد.

این اعلامیه به دلیل فشار فروش زیاد از سوی طلبکاران، باد نزولی بزرگی برای بیت کوین ایجاد کرد.

با این حال، شایان ذکر است که غول بانکی جی پی مورگان اخیرا پیش بینی کرده است که این فشار فروش طولانی مدت نخواهد بود. تحلیلگران پیش بینی کردند که قیمت بیت کوین می تواند تا پایان تابستان شروع به بهبود کند.

در واقع، به گفته جی پی مورگان، برخی از طلبکاران ممکن است به حفظ سکه های خود ادامه دهند، چه به دلایل مالیاتی یا به دلیل اعتقاد آنها به افزایش قیمت ها در آینده.

گاوهای بیت کوین، Mt. توزیع Gox، و همچنین به شدت از فروش ناشی از دولت آلمان ضربه خورده است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayجوآنا کوتار، یکی از اعضای مستقل بوندستاگ، از دولت خواست فروش ارزهای دیجیتال را متوقف کند و ویژگی تنوع آن را از جمله مزایای مهم دیگر برجسته کرد.

“یک اندازه گیری غیر اطلاعاتی”

طبق داده‌های پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Santiment، سطوح ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) با استفاده از کلمه «فروش» در رسانه‌های اجتماعی به سطوح تاریخی رسیده است.

اما هانتر هورسلی، مدیرعامل Bitwise Invest متقاعد شده است که پس از سقوط اخیر قیمت، هیچ چیز برای بزرگترین ارز دیجیتال تغییر نکرده است. او در شبکه های اجتماعی گفت: “قیمت اخیراً یک معیار غیر اطلاع رسانی بوده است. آرامش خود را حفظ کنید و ادامه دهید.” برای پست کردن.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید