بیت کوین در سال 2022 از سهام تسلا پیشی گرفت زیرا قیمت بیت کوین 60 درصد کاهش یافت.

بیت کوین در سال 2022 از سهام تسلا پیشی گرفت زیرا قیمت بیت کوین 60 درصد کاهش یافت.


تحلیلگران می گویند بیت کوین می تواند در سال جدید با ضررهای بدتری روبرو شود، اما اقدام قیمت بیت کوین حداقل بهتر از TSLA عمل کرده است.

بیت کوین (BTC) پس از گشایش وال استریت در 28 دسامبر پس از سقوط سهام بازارها، 16750 دلار چرخید.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp). منبع: TradingView

تحلیلگران بیت کوین به ترس های کاهشی پایبند هستند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال بازگشت BTC/USD از پایین‌ترین سطح محلی 16559 دلار در Bitstamp بودند.

پس از چند روز حرکت تقریباً صعودی یا نزولی، بیت کوین سرانجام با باز شدن بازارهای سنتی پس از تعطیلات کریسمس، بارقه‌ای از عمل را مشاهده کرد. متأسفانه برای گاوها، نوسانات در مسیر نزولی بوده است و بیت کوین/دلار آمریکا پایین ترین سطح خود را از 20 دسامبر مشاهده می کند.

در بازارهای سهام، شاخص های ایالات متحده پس از اولین روز ضعیف افزایش یافت، اما این تاثیر چندانی بر مفسران بیت کوین، که بسیاری از آنها در پیش بینی های کوتاه مدت قیمت گیر کرده بودند، باقی نگذاشت.

تونی گینه، “نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم” نوشت به عنوان بخشی از به روز رسانی توییتر در آن روز.

“فروش در هفته های آینده سرعت بیشتری خواهد گرفت. این بازار نزولی هنوز تمام نشده است.»

نمودارهای همراه، اهدافی را برای بیت کوین و چند آلتکوین نشان می‌دهند که اتر (ETH) تا 600 دلار قیمت دارد.

نمودارهای قیمت بیت کوین، اتریوم، پولیگون و کاردانو. منبع: Toni Ghinea/ توییتر

مشابه با سایر حساب های تحلیلی @illiquidmarkets. گفت فالوورها “برای قیمت های حتی پایین تر در سال 2023 آماده خواهند شد” و “کمتر از حد انتظار” خواهند بود.

در محیطی که هیچ علاقه‌ای به خریدار نداشت، تنها MicroStrategy و مدیر عامل آن، مایکل سیلر، قرار گرفتن در معرض BTC را به رکورد بالایی افزایش دادند.

این شرکت که در حال حاضر بزرگترین خزانه بیت کوین معامله شده عمومی است، در یک پرونده 2500 بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرد.

پایین، اما بهتر از تسلا

در همین حال، با 16700 دلار، BTC/USD تا پایان سال نزدیک به 60 درصد کاهش یافت، سه روز مانده به پایان سالانه.

مربوط:

این به طور مشهودی با سهام تسلا (TSLA) قابل مقایسه بود که در راه رسیدن به 113 دلار بود تا 72 درصد یا بیشتر از ضررهای سال را پوشش دهد.

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کلان در بلومبرگ اینتلیجنس، شواهد کافی در عملکرد دارایی ها وجود دارد تا احتمال اوج گیری بیت کوین را در نظر بگیریم.

تقریباً اطمینان از افزایش سهام تسلا در برابر کاهش عرضه بیت کوین، در صورت اعمال قوانین اقتصادی، از عملکرد بهتر کریپتو پشتیبانی می کند. ارسال شد هفته گذشته آن را در توییتر بخوانید.

تخلیه TSLA توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در سال 2022 در رادار دیگران باقی مانده است. بحث کردن در 25 دسامبر، کریستوفر بلومسترن، تحلیلگر، فعالیت های تجاری در این شرکت را به عنوان سهام BTC تسلا و سهامداران آن در سال جاری “درد زیادی” توصیف کرد.

از زمان تغییر نام تجاری در 15 مارس 2021، تسلا و بیت کوین به ترتیب 48 درصد و 70 درصد کاهش یافته اند. خیلی سرگرم کننده است،» او خلاصه کرد.

نمودار BTC/USD به TSLA. منبع: TradingView

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: William Suberg

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉