آیا بیت کوین و میکرواستراتژی در آستانه سقوط هستند؟ پیتر شیف زنگ خطر را به صدا در می آورد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در پس زمینه – به بیان ملایم – رفتار نه چندان دلگرم کننده قیمت بیت کوین و در نتیجه کل بازار کریپتو، صدای منتقدان و شکاکان طبقه دارایی جدید دوباره در انظار عمومی بلند شد.

مرتبط با

بنابراین، در یک سری پست های اخیر، پیتر شیف ثبات ارز دیجیتال و میکرواستراتژی را زیر سوال برد و نگرانی هایی را در مورد احتمال سقوط ایجاد کرد. علیرغم فعالیت خرید 11 ETF بیت کوین نقطه ای، شیف خاطرنشان کرد که بیت کوین بیش از سه ماه است که به صورت جانبی معامله می شود و در حال حاضر 11 درصد کمتر از بالاترین حد خود در ماه مارس است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

او پویایی بازار را زیر سوال برد و پرسید که اگر سرمایه گذاران ETF خریداران ثابتی هستند چه کسی بیت کوین می فروشد و اگر آن خریداران ETF صبر خود را از دست بدهند و شروع به فروش دارایی های خود کنند چه اتفاقی می افتد.

شیف سپس حدس زد که صندوق‌های تامینی می‌توانند نقشی محوری در این سناریو ایفا کنند، و نشان می‌دهد که این صندوق‌ها ممکن است بیت کوین یا ETF را به عنوان بخشی از استراتژی کوتاه کردن MicroStrategy (MSTR) خریداری کنند، شرکتی که توسط مدیر عامل مایکل سیلر هدایت می‌شود و سرمایه‌گذاری زیادی در BTC دارد. . پیش رفتن. .

مرتبط با

تحلیل شیف به یک اثر دومینوی بالقوه اشاره می کند که می تواند بر بیت کوین و میکرواستراتژی تأثیر جدی بگذارد. اگر صندوق‌های پوشش ریسک تصمیم به توقف تجارت بگیرند، مجبور می‌شوند دارایی‌های ارز دیجیتال خود را بفروشند. این جریان فروش می تواند منجر به کاهش شدید قیمت بیت کوین شود. چنین فروپاشی فشار نزولی بیشتری بر MicroStrategy وارد می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید