ETF های بیت کوین و اتریوم در هنگ کنگ تایید شدند، بانک فدرال بزرگ آلمان رمزگذاری را برای بازیکنان نهادی پذیرفته است: خلاصه اخبار Crypto توسط U.Today


U.Today سه خبر مهم کریپتو در روز گذشته را ارائه می دهد.

ETF های بیت کوین و اتریوم به طور رسمی در هنگ کنگ تایید شدند

همانطور که گزارش شده است روز گذشته، 15 آوریل، برنامه‌های مختلف نقدی بیت کوین و صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) توسط @WuBlockchain X دریافت شد. تایید رسمی از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ. از جمله صادرکنندگانی که توسط رگولاتوری چراغ سبز نشان داده شد، HashKey، Bosera Capital و China Asset Management بودند. هفته گذشته در بلومبرگ گزارش شده است بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط افراد آشنا، اعلام شده است که این محصولات می توانند در روز دوشنبه 15 آوریل در هنگ کنگ تایید شوند. به عنوان یادآوری، ETF های بیت کوین نقطه ای در ژانویه سال جاری در ایالات متحده تایید شد و محصول بلک راک با جذب دارایی های 10 میلیارد دلاری در کمتر از دو ماه، یک موفقیت رکوردشکنی داشته است. اما وقتی صحبت از ETF های اتریوم به میان می آید، علیرغم ثبت نام BlackRock و دیگر نام های بزرگ برای راه اندازی ETF های نقطه ای اتریوم در سال گذشته، SEC ایالات متحده همچنان در تایید چنین محصولاتی مردد است.

بانک فدرال بزرگ آلمان از رمزنگاری برای بازیگران نهادی استقبال می کند

Landesbank Baden-Württemberg (LBBW)، بزرگترین بانک فدرال آلمان، اخیراً برنامه های خود را اعلام کرد بلومبرگ شروع به ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال به مشتریان شرکتی و سازمانی خواهد کرد گزارش ها. این کار با مشارکت صرافی Bitpanda انجام خواهد شد. همانطور که این دو شرکت در روز دوشنبه، 15 آوریل اعلام کردند، آنها در نیمه دوم سال 2024 برنامه های خود را به واقعیت تبدیل خواهند کرد. انتظار می رود ورود بزرگترین بانک فدرال آلمان به فضای ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران نهادی دسترسی بیشتری به دارایی های دیجیتال بدهد. LBBW تنها بانک آلمانی نیست که فعالانه دارایی های رمزنگاری شده را بررسی می کند. دویچه بانک در حال ساخت سرویس نگهداری دارایی های دیجیتال است و واحد DWS آن بخشی از کنسرسیومی است که در حال توسعه استیبل کوین های یورو است.

فعالیت نهنگ شیبا اینو (SHIB) میلیون ها نفر افزایش می یابد، اما تغییری وجود دارد

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط IntoTheBlock، دیروزنهنگ های شیبا اینو تنها در 24 ساعت توانستند 2.85 تریلیون توکن جمع کنند. این جهش به ویژه با توجه به معیار ورودی صاحبان بزرگ که به 1.37 تریلیون توکن رسیده است، قابل توجه است که نسبت به روز گذشته 208 درصد افزایش داشته است. ارزش تخمینی هجوم به کیف پول این نهنگ‌های کریپتو 66.98 میلیون دلار است. با این حال، زمانی که مشخص شد که این افزایش انباشت با خروج قابل توجهی همراه است، طرح تغییر کرد. در همان دوره، این نهنگ‌های SHIB بیش از سه تریلیون توکن را تخلیه کردند. تعداد دفعات از انباشته شدن فراتر رفته و منجر به کاهش خالص 150 میلیارد توکن شیبا اینو در 24 ساعت گذشته شده است. متریک خروج مالکان بزرگ در این دوره بیش از 300 درصد افزایش یافت، در حالی که شاخص جریان خالص مالکان بزرگ در محدوده منفی قرار گرفت. با این حال، علی‌رغم این نقص، داده‌های روی زنجیره نشان می‌دهد که شیبا اینو معمولاً برای مدت طولانی در قلمرو منفی باقی نمی‌ماند.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید