بیت کوین و کاردانو با 716 درصد افزایش در جریان وجوه افزایش یافت


در آخرین بررسی هفتگی CoinShares از جریان های صندوق، افزایش قابل توجهی در جریان ورودی به محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال مشاهده شد که در مجموع به 932 میلیون دلار رسید. این نشان دهنده افزایش 716 درصدی نسبت به 130 میلیون دلار در هفته گذشته است.

این افزایش قابل توجه به دنبال گزارش CPI کمتر از حد انتظار در روز چهارشنبه است. سه روز آخر هفته معاملاتی به 89 درصد از کل ورودی‌ها کمک کرد که نشان‌دهنده ارتباط مجدد بین قیمت‌های کریپتو و انتظارات نرخ بهره است.

مرتبط با

بیت‌کوین (BTC) دریافت‌کننده اصلی این جریان‌ها بود که بر موقعیت آن به‌عنوان ارز دیجیتال پیشرو در بازار تأکید داشت. ETF های بیت کوین در طول هفته شاهد 942 میلیون دلار ورودی بودند.

""
منبع: CoinShares

عدم علاقه قابل توجه به موقعیت های فروش در BTC نشان دهنده چشم انداز مثبت سرمایه گذار است. تا به امروز، 13.85 میلیارد دلار ورودی به محصولات سرمایه گذاری بیت کوین از ابتدای سال جاری انباشته شده است.

کاردانو در مرکز توجه قرار گرفت

در میان آلتکوین ها، برخی از دارایی های دیجیتال نیز شاهد ورود قابل توجهی بودند. سولانا، چین لینک و کاردانو (ADA) به ترتیب با ورودی های 4.9 میلیون دلار، 3.7 میلیون دلار و 1.9 میلیون دلار برجسته شدند.

جریان ورودی Cardano به ویژه قابل توجه است زیرا در این هفته نزدیک به 2 میلیون دلار ثبت کرد، علیرغم عدم مشاهده هیچ ورودی در هفته گذشته. این امر کل سرمایه گذاری در ETP های Cardano را به 10 میلیون دلار در سال می رساند که نشان دهنده علاقه رو به رشد سرمایه گذاران به این دارایی است.

مرتبط با

از سوی دیگر، اتریوم با خروج کل 23 میلیون دلار با مشکلاتی مواجه شد. این روند نزولی با عدم قطعیت در مورد تایید ETF نقطه ای SEC مرتبط است و باعث می شود سرمایه گذاران محتاط بمانند.

با ورود قابل توجهی به بیت کوین و کاردانو در هفته گذشته، به جرات می توان گفت که اعتماد سرمایه گذاران به این دارایی های دیجیتال افزایش یافته است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید