حامیان بیت کوین در کاپیتول ایالت تگزاس تجمع کردند تا با مشوق های استخراج صورت حساب مخالفت کنند


دنیس پورتر، مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی گفت: «وقتی شما صنعتی مانند صنعت آنها را با این لایحه هدف قرار می دهید، مهم نیست که چه صنعتی را هدف قرار می دهید، سیاست بدی است.

نزدیک به 100 نفر به فراخوان گروه‌های حامی ارزهای دیجیتال اتاق بازرگانی دیجیتال، صندوق اقدام ساتوشی و شورای بلاک چین تگزاس پاسخ دادند و مخالفت خود را با قانون‌گذاران تگزاس با قوانینی که شرکت‌های ماینینگ کریپتو را هدف قرار می‌دهند، نشان دادند.

در ۲۵ آوریل در کاپیتول تگزاس در آستین، علاقه مندان به کریپتو، قانونگذاران ایالتی، رهبران صنعت، و حتی تعدادی از اعضای پلیس کاپیتول مایلند در صورت تصویب لایحه ۱۷۵۱ سنا درباره استخراج بیت کوین (BTC) در ایالت لون استار بحث کنند. برای گفتگو درباره آینده احتمالی خود ملاقات کرد. از قوه مقننه عبور کند. قانون پیشنهادی بخش‌هایی از خدمات شهری و کد مالیاتی تگزاس را اصلاح می‌کند تا محدودیت‌هایی برای شرکت‌های ماینینگ کریپتو اضافه کند.

این لایحه در کمیته بازرگانی و بازرگانی سنای تگزاس تصویب شد و در صحن سنا رای داد. از 24 آوریل، مجلس نمایندگان ایالت اولین قرائت این قانون را داشت و متعاقباً به کمیته امور ایالتی منتقل شد.

بر اساس نسخه فعلی SB 1751، مشوق‌های شرکت‌های ماینینگ کریپتو که در برنامه‌ای از طریق شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس با هدف جبران کاهش بار در شبکه برق این ایالت شرکت می‌کنند، 10 درصد محدود می‌شود. علاوه بر این، برخی از شرکت‌هایی که مراکز داده را اداره می‌کنند، از سپتامبر 2023 نمی‌توانند تخفیف‌های مالیاتی دولت را دریافت کنند.

پریان بورینگ، مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، در گفتگو با کوین تلگراف در این رویداد گفت: “مبارزه‌های مربوط به معدن واقعاً مربوط به ماینینگ نیست.” وی تصریح کرد:

ماینینگ بیت کوین راهی برای تنظیم‌کننده‌ها برای ایجاد یک سابقه جدید است تا بگویند چه کسی مجاز به خرید انرژی، چه کسی مجاز به خرید برق و نحوه استفاده از آن در یک جامعه آزاد است.

اگر این لایحه تصویب شود، می‌تواند به طور بالقوه عملیات استخراج بسیاری از شرکت‌ها در تگزاس را تهدید کند، زیرا به دنبال اقدامات سخت‌گیرانه چین، بازیگر اصلی در نرخ هش BTC است. Riot Platforms و White Rock Management سکوهای استخراج در تگزاس را اداره می کنند. با این حال، Argo Blockchain و Mawson Infrastructure Group اعلام کرده اند که قصد دارند امکانات تگزاس خود را به ترتیب به Galaxy Digital و یک مدیر صندوق مستقر در سنگاپور بفروشند.

دنیس پورتر، مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی، گفت که او در حال تماشای حرکت لایحه تگزاس و بحث در مورد تأثیر بالقوه آن با قانونگذاران محلی است. به گفته پورتر، که از قوانین طرفدار رمزارز با سیاست گذاران در ایالات متحده حمایت می کند، بیشتر واکنش های منفی علیه ماینینگ معمولاً در سطح شهرستان است تا در سطح ایالت – یک استثنا، توقف استخراج اثبات کار در نیویورک است. در سال 2022 تصویب شد.

پورتر به کوین تلگراف گفت: «وقتی با این لایحه صنعتی مانند صنعت آنها را هدف قرار می دهید، مهم نیست که چه صنعتی را هدف قرار می دهید، سیاست بدی است. «این ممنوعیت نیست [like New York’s] اما این فضا را بیش از حد محدود می کند و به رشد استخراج بیت کوین لطمه می زند.”

مرتبط با: “با نوآوری تگزاس درگیر نشوید” – مدافعان از لایحه ای انتقاد می کنند که مشوق های استخراج ارز دیجیتال را حذف می کند.

پورتر افزود که اگرچه SB 1751 به قانون تبدیل نشده است، اما به طور بالقوه می تواند سرمایه گذاران را از آمدن به ایالت باز دارد. او گفت که بسیاری از سیاست گذاران را می بیند که به ارزهای دیجیتال و بلاک چین بر اساس شکایات و نه جنبه های نوآورانه این فناوری پاسخ می دهند.

“شما نباید کل صنعت را فقط به این دلیل که یک بازیگر بد آمده است مجازات کنید. […] آنچه ما می‌خواهیم ببینیم، سیاست‌ها و مقرراتی است که این بازیگران بد را به رسمیت می‌شناسد و سعی می‌کند توانایی آن‌ها را برای ورود به فضا محدود کند، اما یک شبه کل صنعت را از بین نمی‌برد.»

کنفرانس Consensus 2023 کنفرانسی با سخنرانانی از فضای رمزنگاری و بلاک چین در آستین از 26 تا 28 آوریل خواهد بود. کارکنان کوین تلگراف حضور خواهند داشت.

مجله: Crypto City: راهنمای آستین
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید