حامی بیت کوین در شبکه لایتنینگ به فروش می پردازد تا آگاهی بیت کوین را افزایش دهد


یکی از کاربران توییتر از بریتانیا ساعت‌ها برای نشان دادن شبکه لایتنینگ بیت‌کوین به افراد غریبه در اینترنت پرداخت‌های خرد ارسال کرده است.

یکی از حامیان بیت کوین (BTC) که در توییتر به نام ShireHodl یا به اختصار Shire شناخته می شود، برای اولین بار در پاسخ به استخر شبکه لایتنینگ مایکل سیلر، بیش از 110 پرداخت خرد به کاربران بیت کوین لایتنینگ ارسال کرده است.

شایر از کسانی که تازه وارد لایتنینگ شده اند خواسته است که کیف پول لایتنینگ را از اپ استور یا گوگل پلی استور دانلود کرده و یک فاکتور QR برای آن ارسال کنند. شایر برای پرداخت صورتحساب، کد را با دوربین خود اسکن کرد و شبکه لایتنینگ بیت کوین بقیه کارها را انجام داد. در این توییت، شایر اعلام کرد که 1000 صندلی را برای هر تعداد افرادی که ممکن است قبل از خواب مزاحم شوند ارسال خواهد کرد.

شایر در صحبت با کوین تلگراف گفت: “حدود 110 پرداخت 1000 ساتوشی ارسال کرده است.” Sats مخفف Satoshi یا کوچکترین ارزش بیت کوین است. 100 میلیون ساتوشی در 1 بیت کوین وجود دارد. شایر گفت:

خیلی زیاد نیست، شاید در مجموع 20 دلار باشد، اما هزینه کل کمتر از یک پنی است. اگر از کارت اعتباری یا نقدی استفاده می شد، کارمزدها بیشتر از ارزش انتقالی بود، بنابراین غیرممکن بود.”

در مجموع، Shire بیش از 110 پرداخت خرد ارسال کرد و 110 کاربر جدید را به شبکه لایتنینگ آورد. صاحب کسب و کار پذیرش لایتنینگ بیت کوین را به دست خود گرفت زیرا متوجه شد که بسیاری از کاربران بیت کوین قبلا از لایتنینگ استفاده نکرده بودند.

مایکل سایلر، مدیر اجرایی میکرواستراتژی در یک نظرسنجی از بیش از 60000 نفر پرسید که آیا از لایتنینگ بیت کوین استفاده می کنند یا خیر:

منبع: توییتر

نتایج نظرسنجی مایکل سایلر، شایر را برای اقدام الهام بخش کرد. او به کوین تلگراف گفت: 60 درصد از افراد مورد بررسی گفتند که هرگز از کیف پول لایتنینگ استفاده نکرده اند، بنابراین این یک انگیزه کوچک برای امتحان کردن آن بود.

من همچنین می‌دانستم که هزینه‌ها بسیار پایین خواهد بود و افراد شرکت‌کننده از سراسر جهان خواهند بود، که نشان می‌دهد LN نامحدود است و پرداخت‌های خرد را برای هر برنامه‌ای در آینده امکان‌پذیر می‌سازد.

در واقع، در اخبار اخیر، از شبکه لایتنینگ برای تسهیل پرداخت‌های فرامرزی در سراسر آفریقا استفاده شده است.

مربوط: بیت کوین بدون اینترنت: سرویس پیام کوتاه امکان ارسال بیت کوین با متن را فراهم می کند

شایر، یک ماکسیمالیست بیت کوین، اضافه کرد که استاد کلاس آزمایشی و تمرینی او فقط با بیت کوین کار می کند: «این کار را با شیت کوین ها نیز نمی توان انجام داد. دستمزدها بالاتر است، آشتی بیشتر طول می کشد.»

“برای اینکه بتوانید این را در جهان و کاربردهای آن مقیاس کنید، به تسویه فوری یک دارایی با نقدینگی عمیق نیاز دارید. فقط بیت کوین می تواند این نقش را ایفا کند.»

شایر قصد دارد به ارسال ساتوشی ها از طریق لایتنینگ ادامه دهد تا نشان دهد که بیت کوین می تواند روزی به پول جهانی تبدیل شود.
نویسنده: Joseph Hall

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید