آدرس های بیت کوین که حداقل 1 بیت کوین نزدیک به یک میلیون دارند


از آنجایی که تعداد آدرس‌های بیت کوین “کل کوین” به بالاترین حد خود می رسد، موجودی مبادلات همچنان رو به اتمام است.

آدرس‌های کیف پول کوچک‌تر در اکوسیستم بیت‌کوین (BTC) به‌رغم آشفتگی بازار همچنان بیت کوین را جمع می‌کنند.

تعداد آدرس های شناخته شده ای که 1 بیت کوین یا بیشتر در بلاک چین بیت کوین دارند به بالاترین حد خود رسیده است. بر اساس گزارش شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode، تعداد کیف پول هایی که حداقل 1 بیت کوین یا بیشتر را در خود جای داده اند به 950000 رسیده است.

موجودی بیت کوین 1 بیت کوین یا بیشتر از نوامبر افزایش یافته است. منبع: Glassnode

مجری پادکست بیت کوین، جیک وودهاوس، به کوین تلگراف گفت: “برای چشمی که آموزش ندیده، قیمت چیزی منعکس کننده ارزش است. با این حال، اقدام قیمت نباید با ارزش اشتباه گرفته شود، همانطور که آخرین داده ها در بازار بیت کوین نشان می دهد.” اضافه:

مردم در سراسر جهان بیت کوین را جارو می کنند زیرا آن را فرصتی برای جمع آوری دارایی بسیار کم ارزشی می دانند که بسیاری تصور می کنند با کاهش قیمت آن ارزشی ندارد. جریان اصلی فریاد می زند “بیت کوین مرده است”… آیا؟ صادقانه بگویم، اکثر مردم مخالف هستند.»

بیت کوین “pleb” نامی است که برای مردم عادی در سراسر جهان که از بیت کوین حمایت می کنند مزین شده است. Plebs بیت کوین را می خرند – یا به زبان مردمی، پشته سات (Satoshis) – و علیرغم تلاش های رسانه های جریان اصلی برای تمجید از فناوری غیرمتمرکز، همچنان به بیت کوین اعتقاد دارند.

این روند همزمان با خروج میلیاردها دلار صرافی بیت کوین و کریپتو است. همانطور که وودهاوس پیشنهاد می‌کند، ابزارهای متواضع بیت‌کوین در سطوح بالاتر ایمان نشان می‌دهند، در حالی که قیمت با ده‌های پایین‌تر معاشقه می‌کند.

وودهاوس وارد حضانت خود می شود: “چند تا از این بیت کوین ها در اختیار خود هستند که دیگر هرگز منتقل نشوند؟ شرط می بندم: اکثریت.” در واقع، در پی نابسامانی FTX، برخی از علاقه مندان به بیت کوین در حال یادگیری نحوه حفظ بیت کوین خود هستند و مقادیر بی سابقه ای از پول را از صرافی ها برداشت می کنند.

موجودی بیت کوین در صرافی ها روند نزولی را نشان می دهد. منبع: Glassnode

بر اساس داده های گلاسنود، مانده های ارزی از ابتدای سال روند نزولی را دنبال کرده است. در ژانویه، موجودی مبادله تقریباً 2.8 میلیون یا تقریباً 15 درصد از کل عرضه بیت کوین استخراج شده بود. در ماه نوامبر، موجودی مبادلات به 2.3 میلیون بیت کوین یا 11 درصد از کل عرضه کاهش یافت.

مربوط: کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر تحت تأثیر زلزله FTX – CTO

وودهاوس به کوین تلگراف گفت: «بازار نزولی کلاهبردارانی را که مشتقات بیت‌کوین می‌فروشند برجسته می‌کند و طبیعتاً قدرت فوق‌العاده خودسرپرستی بیت‌کوین را ترویج می‌کند، که من معتقدم افراد آن را در نظر می‌گیرند؛ سیگنال مثبت بزرگی برای گاوهای نر بیت‌کوین.»

میلیاردر مایکل سایلر، یکی از ثروتمندترین گاوهای بیت کوین، با این موضوع موافق است. Saylor اخیراً بینش کمی از بازار نزولی را با Cointelegraph به اشتراک گذاشته است. او به خریداران بیت کوین توصیه کرد آرامش داشته باشند و روی تصویر بزرگتر تمرکز کنند.


نویسنده: Joseph Hall

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید