بیت کوین: 912626 بیت کوین معامله شده در منطقه تاریخی بهره تاریخی


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، اخیراً با معامله در محدوده 42560 دلار تاریخ ساز شد.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیدر مجموع 912626 بیت کوین در محدوده قیمتی 42560 دلار معامله شد که آن را به مهم ترین حوزه مورد علاقه بیت کوین تا به امروز تبدیل کرده است.

قیمت بیت کوین در معاملات روز جمعه به بالای 43000 دلار رسید، زیرا این ارز دیجیتال از 41846 دلار پایین روز پنج شنبه بازگشت.

در حال حاضر، بیت کوین اندکی به پایین تر از قیمت روز جمعه یعنی 43700 دلار سقوط کرده است، اما گاوها نتوانسته اند موقعیت زیادی را رها کنند. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.36 درصد کاهش به 42985 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است.

به طور کلی، قیمت بیت کوین از اواسط ژانویه در محدوده نوسانی بین 40,144 تا 43,872 دلار معامله می شود.

طبق داده‌های زنجیره‌ای، بیت‌کوین یکی از مهم‌ترین رگه‌های انباشتگی خود را در نزدیک به سه سال گذشته تجربه می‌کند. ریاض کری، محقق Kaiko گزارش داد که 600 بیت کوین به ارزش 25 میلیون دلار در کوین بیس در 24 ساعت گذشته خریداری شده است.

قابل ذکر است که امتیاز تمایل به انباشت بیت کوین در چهار ماه گذشته در یک سطح بوده است که نشان می دهد دارایی های بزرگتر در حال انباشت بیت کوین هستند.

به گفته گلس‌نود، عملکرد قیمت بیت‌کوین از زمان پایین‌ترین سطح ۲۰۲۲ به‌طور قابل‌توجهی با دوره‌های قبلی قابل مقایسه بوده است، البته با بهبودی کندتر اما انعطاف‌پذیرتر.

علیرغم افزایش اندک هزینه‌های ارزهای دیجیتال قدیمی پس از تایید ETF، اکثر سرمایه‌گذاران بلندمدت بیت‌کوین هنوز نمی‌خواهند سکه‌های خود را در سطوح فعلی بفروشند.

ارزش واقعی بیت کوین تنها 5.4 درصد کمتر از ATH قبلی خود یعنی 467 میلیارد دلار باقی مانده است و در حال حاضر شاهد جریان های سرمایه قوی است. با این حال، مدت زمانی که برای سرعت بخشیدن به این بهبود طول کشیده است، به طور قابل توجهی طولانی تر از دوره های قبلی بوده است، احتمالاً به دلیل مازاد عرضه قابل توجه ناشی از معاملاتی مانند آربیتراژ GBTC.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید