مدیر DeFi: بیت کوین تا پایان سال 2023 روی “تیک، تیک، تیک” تنظیم می شود


در مصاحبه ای اختصاصی با Cointelegraph، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Fedi، Obi Nwosu، توضیح می دهد که چرا “روشن” خواهد بود که چرا اکوسیستم بیت کوین تا پایان سال جاری به اوج خود می رسد.

به گفته مدیر عامل Fedi، بیت کوین (BTC) تا پایان سال 2023 تاج و تخت ارزهای دیجیتال را تصاحب می کند، زیرا برتری آن از هر زاویه “روشن” خواهد بود.

در جریان رویداد بیت کوین 2023 که در 20 می در میامی برگزار شد، جو هال خبرنگار کوین تلگراف با اوبی نووسو، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Fedi، یک پروتکل نگهبانی جامعه بیت کوین که راه حلی جایگزین برای کسانی که به آن دسترسی ندارند یا به آن اعتماد ندارند، مصاحبه کرد. سیستم متمرکز مبادلات.

در طول مصاحبه، Nwosu تأکید کرد که انکار این اکوسیستم بیت کوین «سریع ترین، ارزان ترین، آسان ترین، غیرمتمرکزترین و امن ترین» در میان تمام اکوسیستم های رمزنگاری «سخت تر است».

Nwosu پیش بینی می کند که این امر تا پایان سال بیشتر مشهود خواهد شد. وی خاطرنشان کرد:

تا پایان سال جاری مشخص خواهد شد که این یک تیک، تیک، تیک برای بیت کوین خواهد بود.

او گفت که “به طور فزاینده ای واضح است” که بیت کوین کارآمدترین و مطمئن ترین راه حل است، خواه هدف توسعه عملکرد، ایجاد یک شبکه رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز یا حتی توانمندسازی جوامع محلی باشد.

با این حال، او معتقد است که علاوه بر بیت کوین، فضایی برای ارزهای دیجیتال دیگر نیز وجود دارد. او با مقایسه آن با تکامل موسیقی، «آینده ای با پول زیاد» را متصور است.

منظورم این است که هنوز دستگاه‌های ضبط و صفحه‌های ضبط وجود دارد… هنوز هم افرادی هستند که عاشق کاست و دیسک‌های لیزری هستند.»

او همچنین تاکید کرد که یک “سوء تفاهم بزرگ” در مورد “نوآوری کند” وجود دارد.

او توضیح داد که این تصور اشتباه وجود دارد که محدودیت عملکردی یا مقیاس‌پذیری با بیت‌کوین وجود دارد، اما «حقیقت این است که» تحولات «به‌طور باورنکردنی سریع» با تمرکز بر ایجاد راه‌حل‌هایی که «در اولین بار درست هستند» اتفاق می‌افتند.

Nwosu خاطرنشان کرد که اولویت دادن به برتری می تواند باعث تاخیر شود، اما به نیاز به ایجاد تغییرات “بارها و بارها” ارجحیت دارد.

مرتبط با: بیت کوین FOMO از بین رفته است، مدیران سبد سهام بیت کوین را جدی می گیرند – مدیر عامل 3iQ

از نظر Nwosu، ارز دیجیتال اساساً «یک ایده» است زیرا «ترکیبی از جنبه‌های فلسفی و جنبه‌های تکنولوژیکی است که به نحوی ترکیب شده‌اند».

او توضیح داد که به دلیل ماهیت نامشهود ارز دیجیتال، نمی توان با نیروهای فیزیکی مانند «تفنگ یا موشک» با آن مبارزه کرد. در عوض، از طریق “اطلاعات نادرست و گاهی اوقات نامناسب یا ویرایش بیش از حد” در برابر حملات آسیب پذیر است.

به گفته Nwosu، کشورهایی که به آزادی بیان یا به طور کلی فقط به آزادی اعتقاد ندارند، فعالانه به دنبال این مقررات سختگیرانه ارزهای دیجیتال هستند.

او معتقد است که کلید مقابله با این موضوع «اصلاح» اطلاعات نادرست و ایجاد سیستم‌هایی است که «افراد خوب را توانمند می‌سازد».

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بدتر اتریوم تبدیل کردند: آیا می توانیم آن را برطرف کنیم؟
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید