آیا بیت کوین پس از تایید ETF به 1 میلیون دلار افزایش می یابد؟ پیش بینی قیمت بیت کوین بسیار متفاوت است


هیجان ETF بیت کوین همه جا وجود دارد، اما روحیه کوتاه مدت قیمت بیت کوین در حال تضعیف است.

با وجود هیجان فزاینده پیرامون صندوق قابل معامله در بورس (ETF)، بیت کوین (BTC) ممکن است شاهد بهبود قیمت 40000 دلاری بیت کوین نباشد.

داخل تحلیل نهاییفعالان بازار کریپتو شروع به بازاندیشی کرده اند که روایت ETF در واقع چقدر برای اقدام قیمت بیت کوین صعودی است.

سرمایه گذار: مطمئن نیستم که قیمت بیت کوین به 42000 دلار خواهد رسید

گرد و غبار همچنان بر روی بمب نظارتی بین ایالات متحده و بایننس می نشیند، که تصور می شود شامل جریمه 4.3 میلیارد دلاری و برکناری Changpeng Zhao، همچنین به عنوان CZ، به عنوان مدیر عامل می شود.

پس از انتشار این خبر، بیت کوین به پایین ترین حد یک هفته ای سقوط کرد، اما بهبود سریع آن را در 24 ساعت بعد به بالاترین حد خود در 18 ماه گذشته رساند.

در همان زمان، مفسران شروع به پیشنهاد کردند که اقدام اجرایی یک حرکت به موقع برای هموار کردن راه برای اولین ETF بیت کوین ایالات متحده است.

این تاییدیه که مدت ها انتظار می رفت نقطه عطفی برای رمزارزها باشد، قرار است در اوایل ژانویه 2024 به دست آید – اگرچه تضمین شده نیست.

با این حال، همه نمی بینند که در نتیجه یک واکنش سهموی فوری در قیمت BTC رخ می دهد. در میان آنها معامله گر محبوب بیت کوین جک است که حتی در آخرین پست X خود حتی رسیدن به 42000 دلار BTC/USD را مورد تردید قرار داد.

من گفتم 42 هزار. او در 21 نوامبر خلاصه کرد: “من مطمئن نیستم که دیگر به آنجا برسیم.”

بیت کوین جک توضیح می دهد که اخبار هفته بایننس و ETF نتوانستند پویایی بازار را تغییر دهند.

جدا از سرفصل‌های عموماً صعودی در هفته‌های گذشته (به جز کراکن)، انتظار دارم هر شایعه‌ای مبنی بر تصمیم بین بایننس و ایالات متحده بیش از آنچه قیمت منعکس می‌کند صعودی باشد (دلایل: مثبت بودن ETF، عدم اطمینان کمتر برای سرمایه‌گذاران). در مورد اینکه آیا راه حلی وجود دارد) او ادامه داد: “بسیاری از آن همان زبان چاپی است که قبلا بازیافت شده است.”

او با معرفی اهداف بالقوه نزولی، خاطرنشان کرد که 30000 دلار می‌تواند به بازی بازگردد، اگرچه سطوح حمایت «روشن» است.

او در پایان گفت: “گاهی اوقات آنچه که توضیح داده نمی شود.”

اگر پشتیبانی HTF ارائه شود، موارد زیر یک سطح خرید تمیز است. “در اینجا ما به 42 به عنوان یک اوج بالقوه یا مرحله دیگر می رسیم، حمایت حدود 29-31 است.”

یک ETF بیت کوین به ارزش ۱ میلیون دلار بیت کوین؟

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سایر پیش بینی های اخیر پایین بودن قیمت 30000 دلار را به عنوان یک منطقه اصلاحی حفظ می کنند، تا حدی به لطف نقدینگی باقی مانده در آنجا.

مطالب مرتبط: هیجان بیت کوین ETF باز می گردد زیرا «مناقصه تهاجمی» قیمت بیت کوین را به نزدیک 38 هزار دلار می رساند.

در آخرین نظرسنجی رسانه‌های اجتماعی، فیلب‌فیلب، یکی از بنیان‌گذاران مجموعه معاملاتی DecenTrader، اختلاف تقریباً 50/50 را بین شرکت‌کنندگان در مورد اینکه بیت‌کوین ابتدا به 40000 دلار یا 33000 دلار خواهد رسید، کشف کرد.

در همین حال، در نقطه مقابل در موضوع ETF، سامسون مو، مدیر عامل شرکت پذیرش بیت کوین JAN3 قرار دارد.

یکی x پست در 23 نوامبر، او پیشنهاد کرد که نه تنها بیت کوین می تواند در نتیجه تایید به 1,000,000 دلار در هر سکه برسد، بلکه دارندگان در پیش بینی چیزی کمتر اشتباه می کنند.

او می‌نویسد: «توجه من این است که برخی از علاقه‌مندان بیت‌کوین وجود دارند که فکر نمی‌کنند بیت‌کوین می‌تواند طی چند روز/هفته پس از شروع جریان پول ETF به 1,000,000 دلار برسد.

یک غافلگیری خوشایند در انتظار آنهاست.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 37000 دلار معامله می‌شد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید