بیت کوین: 10000 کیف پول بیت کوین با 212450 بیت کوین برای رسیدن به بالاترین حد در 6 سال گذشته


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت قابل توجه، کیف پول هایی که دارای 10000 بیت کوین (BTC) یا بیشتر هستند به بالاترین سطح انباشت سکه خود در شش سال گذشته رسیدند. بر اساس داده های Santiment، این کیف پول های اصلی اکنون از 3.19 میلیون سکه فراتر رفته اند که آخرین نقطه عطفی در نوامبر 2018 بود.

در شش هفته گذشته، این کیف پول های بزرگ بیت کوین بیشترین سود را از نوسانات بازار داشتند. با نوسانات قیمت بیت کوین، این کیف پول ها 212450 بیت کوین را به دارایی های خود اضافه کردند. این انباشت نشان دهنده افزایش 1.05 درصدی در عرضه کل بیت کوین است.

تجزیه و تحلیل Santiment نشان می دهد که این آدرس های اصلی BTC احتمالاً از ارائه دهندگان نقدینگی مبادله ای تشکیل شده است. این دارایی ها نقش مهمی در حفظ نقدینگی بیت کوین در پلتفرم های مختلف معاملاتی دارند.

دوره بعدی قیمت بیت کوین چه خواهد بود؟

قیمت بیت کوین در روز جمعه به 53500 دلار در هر سکه کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از فوریه گذشته رسید. از آن زمان، بیت کوین تا حدودی ضررهای خود را کاهش داده و با 3.4 درصد کاهش تا زمان انتشار، با 57932.57 دلار معامله شد.

پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، بیت کوین در ماه مارس امسال به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی بیش از 73700 دلار رسید.

مرتبط با

از آن زمان، قیمت بیت کوین در محدوده مشخصی بین 60،000 تا 70،000 دلار تثبیت شده است، زیرا بی علاقگی و بی حوصلگی سرمایه گذار آغاز شده است. این منجر به عدم تصمیم گیری گسترده و بازاری شد که قادر به ایجاد یک روند قوی در هر دو جهت نبود.

طبق گفته گلس‌نود، میانگین واقعی بازار ارزش بیت‌کوین 50000 دلار است که نشان‌دهنده میانگین هزینه هر معامله‌گر فعال است. اگر انتظار می رود بازار صعودی کلان ادامه یابد، این سطح یک سطح قیمت گذاری مهم برای بازار باقی می ماند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید