«BitBoy Crypto» عمداً در دادگاه حاضر نشد تا به آزار و اذیت ادعایی رسیدگی کند.


بن آرمسترانگ، یوتیوب‌بر و شخصیت رمزنگاری توییتر، علناً با انتشار عکس‌هایی از او در ساحل هنگام حضور در دادگاه، اقتدار یک قاضی فدرال را به سخره گرفته است.

بن آرمسترانگ، که با نام «BitBoy Crypto» نیز شناخته می‌شود، در پاسخ به ادعای یوتیوبر مبنی بر آزار و اذیت وکیل خود در پرونده‌ای که شامل چندین پدیده رمزنگاری شده بود، به دستور یک قاضی فدرال در دادگاه حاضر نشد.

قاضی ملیسا دامیان به آرمسترانگ و وکیلش دستور داد تا در 20 آوریل در دادگاه حاضر شوند تا به “آزار و اذیت وکیل شاکیان” یوتیوبر رسیدگی کنند. اما آرمسترانگ به جای توئیت کردن تصاویری که از او در ساحلی در باهاما گرفته شده بود، آشکارا این دستور را در شبکه های اجتماعی به سخره گرفت.

بر اساس گزارش های مختلف، قاضی دامیان به وکیل آرمسترانگ که طبق دستور در آنجا حضور داشت، هشدار داد که اگر تا 24 آوریل نرسد، حکم بازداشت یوتیوبر را صادر خواهد کرد. پرونده آزار و اذیت آرمسترانگ بدون قاضی ادامه یافت. گفته می شود موضوع را به FBI ارجاع داده است.

کسانی که تحت تأثیر فروپاشی FTX قرار گرفتند، در ماه مارس علیه آرمسترانگ و چندین کاربر دیگر یوتیوب شکایت کردند و مدعی شدند که آنها در حال ترویج کلاهبرداری از طریق صرافی “بدون افشای غرامت” هستند. مسکوویتز، وکیل اصلی شاکیان در این پرونده، ادعا کرد که آرمسترانگ با «تماس‌های تلفنی، توییت‌ها و ایمیل‌های بی‌پایان»، پیام‌های صوتی «مبتذل» و پست‌های کنایه‌آمیز در رسانه‌های اجتماعی، تیم حقوقی را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

YouTuber در جریان دادرسی در 20 آوریل ادامه داد دعوای آزار و اذیت و مسخره کردن مسکوویتز. با این حال، او فوق الذکر کنار صندلی خود پرواز نکنید [his] شلوار» به این معناست که غیبت او در دادگاه ممکن است به توصیه وکیل بوده باشد. گفته می شود که او در ماه مه از طریق وکیلش به قاضی پیشنهاد داد.

به عنوان بخشی از حکم 20 آوریل قاضی، آرمسترانگ از توئیت در مورد مسکوویتز و شاکیان پرونده منع خواهد شد. او پیش از این، علاوه بر رد تا حد زیادی ماهیت پرونده، وکیل را با یک تعقیب کننده آمبولانس و یک خوک مقایسه کرد. Cointelegraph برای اظهار نظر با مسکوویتز تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

مرتبط با: چندین دعوای سیلورگیت توسط قاضی بر سر روابط ادعایی FTX به آنها پیوست

آرمسترانگ یک پدیده رمزنگاری با بیش از 1 میلیون دنبال کننده توییتر و 1.4 میلیون مشترک یوتیوب است. او به شخصیت‌های سرشناس مانند کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، و گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و دیگرانی که سیاست‌گذاری در این فضا را تحت تأثیر قرار دادند، توهین کرد.

مجله: پول خود را پس بگیرید: دنیای عجیب دعوای کریپتو
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *