کیف پول Binance Web3 اکنون از ماژول‌های درآمد ساده، Yield Plus پشتیبانی می‌کند


فهرست

  • ابزارهای Simple Yield، Yield Plus به کیف پول Binance Web3 می آیند
  • کیف پول Binance Web3 از شش بلاک چین جدید پشتیبانی می کند

صفحه درآمد اصلاح‌شده برای ساده‌سازی تجربه کسب درآمد کاربران در برنامه‌های Binance (BNB) با دو زیربخش کاملاً جدید (Simple Yield و Yield Plus) طراحی شده است.

ابزارهای Simple Yield، Yield Plus به کیف پول Binance Web3 می آیند

طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس (BNB)، محصول نگهبانی اصلی آن، کیف پول بایننس Web3، به‌روزرسانی ماژول درآمد خود را دریافت می‌کند. گزینه‌های ساده Yield و Yield Plus اکنون برای همه مشتریان کیف پول باز شده است.

بازسازی جامع بخش Earn کیف پول، تعدادی ارتقاء متمرکز بر کاربر و ویژگی های قدرتمند را معرفی کرده است. بخش فرعی Simple Yield که به تازگی راه اندازی شده است، راه ساده ای را برای ایجاد بازده در دارایی های دیجیتال ارائه می دهد و در عین حال پیچیدگی هایی را که گاهی اوقات با DeFi مرتبط می شود حذف می کند.

در قلب جدیدترین بهبود کیف پول Yield Plus است، زیربخش جدید دیگری که یک فرآیند ساده‌سازی و شرط‌بندی مجدد ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

این شامل راهنمایی در مورد جمع آوری امتیاز برای ایردراپ های احتمالی آینده و هدایای سکه است. اولین معاملات در دسترس کاربران در Yield Plus شامل SolBlaze، Kamino، Marinade، Renzo، Eigenpie، StakeStone، Lista DAO و Ondo است.

مرتبط با

همانطور که U.Today قبلاً گزارش شده بود، ارتقاء اصلی قبلی در مارس 2024 در دسترس کاربران کیف پول Binance Web3 قرار گرفت.

کیف پول Binance Web3 از شش بلاک چین جدید پشتیبانی می کند

علاوه بر این بهبودها، کیف پول Binance Web3 پشتیبانی خود را به شش بلاک چین دیگر گسترش داده است: BounceBit، Degen Chain، KuCoin Community Chain، Mode Network، Ronin و Tabi Testnet.

این برنامه افزودنی با ادغام 61 برنامه غیرمتمرکز جدید (dApps) همراه است و آزادی انتخاب گسترده ای را در کاوش در طیف گسترده ای از خدمات DeFi در اختیار کاربران قرار می دهد.

آخرین به روز رسانی کیف پول Binance Web3 همچنین شامل خدمات تبادل بهینه از جمله ادغام Base Chain، افزایش ویژگی های امنیتی و گزینه های تنظیمات قابل تنظیم مستقیماً از داخل کیف پول است. صرافی‌های مبتنی بر سولانا نیز با نرخ‌های بهتر، سرعت معاملات سریع‌تر و پشتیبانی از طیف وسیع‌تری از جفت‌های معاملاتی بهبود یافته‌اند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید