کاربران بایننس پس از هک شدن حساب هایشان میلیون ها دلار از دست دادند، سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya 500 هزار دلار به ازای هر بیت کوین پیش بینی کرد: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today


U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

کاربران بایننس پس از هک شدن حساب هایشان میلیون ها نفر را از دست دادند

بلاک چین وواخیراً یک حساب کاربری X به طور خاص برای پوشش اخبار ارزهای دیجیتال در آسیا راه اندازی شده است گزارش شده است چندین مورد هک حساب که قربانیان آن کاربران بایننس بودند. در نتیجه این هک ها، کاربران میلیون ها دلار ضرر کردند. مورد اول داستان Nakamao، یک کاربر چینی است که یک پلاگین گوگل به نام Aggr را دانلود کرده است که توسط KOL طراحی شده است. پس از انجام این کار، حساب او به زیر یک میلیون دلار سقوط کرد. این حمله در 24 می انجام شد و از طریق تجارت متقابل تسهیل شد، تکنیکی که در آن هکرها از کوکی‌های ربوده شده برای دور زدن رمز عبور و احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کنند. در 1 مارس، یکی دیگر از کاربران بایننس وجوه وی به سرقت رفت زیرا هکرها از همین روش برای ربودن کوکی ها استفاده کردند. پس از این حادثه، ناکامائو تحقیقاتی را با یک شرکت امنیتی انجام داد و بسیاری از جزئیات هشدار دهنده را کشف کرد که نگرانی‌هایی را در مورد اقدامات امنیتی Binance ایجاد کرد. به عنوان مثال، ظاهرا بایننس هفته‌ها از هکر و پلاگین ربوده‌شده اطلاع داشت، اما تصمیم گرفت که اقدامی فوری انجام ندهد که منجر به خسارات مالی بیشتر شد. این خبر توجه زیادی را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد و بسیاری توانایی بایننس برای محافظت از دارایی های خود را زیر سوال بردند.

سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya پیشنهاد می کند بیت کوین تا 500 هزار دلار افزایش یابد

چندین هفته از وقوع چهارمین رویداد نصف شدن بیت کوین می گذرد، اما رهبران صنعت از حدس و گمان در مورد مسیر بالقوه قیمت این دارایی در آینده دست برنداشته اند. در میان کسانی که تصمیم گرفتند به اشتراک بگذارند ایده او سرمایه گذار میلیاردر Chamath Palihapitiya در شگفت است که آینده بیت کوین چه خواهد کرد. داخل ویدئو Palihapitiya که توسط Altcoin Daily به اشتراک گذاشته شده است، اشاره کرد که بیت کوین معمولاً 12 تا 18 ماه پس از رویداد نصف شدن شاهد رشد عمده ای است. اولین چرخه نصف شدن، با رشد بیش از 10.67 برابری، اولین رشد قابل توجه خود را در شش ماه گذشته نشان داد. چرخه نیمه دوم و سوم نیز رشد ملایم تری را شاهد بود که به ترتیب با افزایش 1.34 برابری و 1.79 برابری مواجه شد. روند رشد نیمه اول ادامه یافت، اما نیمه دوم و سوم، تقریباً 18 ماه پس از رویداد نصف شدن، بیشترین افزایش را به ترتیب 27.92x و 7.80x تجربه کردند. با در نظر گرفتن همه اینها، بر اساس تحلیل Palihapitiya (که به گفته وی توصیه مالی محسوب نمی شود)، اگر از الگوی نمایش داده شده در چرخه دوم و سوم پیروی کند، قیمت بیت کوین می تواند تا اکتبر 2025 به بالای 500000 دلار برسد.

مرتبط با

با تلاش برای افزایش قیمت، نرخ سوختن SHIB به 348٪ افزایش می یابد

همانطور که ارتش SHIB به سوزاندن توکن های میم ادامه می دهد، قیمت SHIB به تلاش برای خروج ادامه می دهد. با توجه به داده های ارائه شده توسط پلت فرم Shibburn، کل 21,508,945 SHIB در روز گذشته به کیف پول های بی پایان ارسال شد که به افزایش نرخ سوزاندن Shiba Inu تا بیش از 348٪ کمک کرد. بیشترین مقدار توکن SHIB توسط یک نهنگ کریپتو ناشناس نابود شد. در یک تراکنش، 21،315،658 SHIB را سوزاند. دومین تراکنش بزرگ تنها شامل 100000 memecoin بود. در مورد قیمت شیبا اینو، دیروز 3.79 درصد از 0.00002430 دلار به 0.00002511 دلار افزایش یافت. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، SHIB بیشتر سودهای خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.00002423 دلار، 2.40 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید