Binance.​ایالات متحده می گوید که وجوه کاربران «ایمن می مانند» زیرا SEC تلاش می کند دارایی ها را مسدود کند


صرافی مستقر در ایالات متحده گفت که “کاملاً عملیاتی” است و حرکت SEC را “غیر موجه” توصیف کرد.

صرافی کریپتو Binance.US به پیشنهاد جدید تنظیم کننده اوراق بهادار ایالات متحده برای مسدود کردن دارایی های صرافی رمزارز ایالات متحده به “شیوه ای سریع” پاسخ داده است.

Binance.US در یک پست توییتر در 6 ژوئن تکرار کرد که “دارایی های کاربر ایمن و امن هستند” و افزود که این پلت فرم “به طور کامل با پردازش سپرده ها و برداشت ها به طور معمول به کار خود ادامه می دهد.”

در 6 ژوئن، SEC یک شکایت فوری در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا برای یک دستور منع موقت علیه Binance، Binance.US و مدیر عامل Binance، Changpeng Zhao (CZ) تنظیم کرد و به دنبال هشت شکایت بود.

اقدامات درخواستی شامل مسدود کردن دارایی‌های Binance.US و بازگرداندن فیات و ارزهای رمزنگاری شده توسط یا به نفع مشتریان ایالات متحده است. علاوه بر این، این طرح، متهمان را از تخریب، تغییر یا کتمان سوابق منع کرده و شرایط دیگری را برای کشف در نظر گرفته است.

مطالب مرتبط: SEC از Binance به دلیل ممنوعیت شکایت کرد

Binance.US گفت این حکم “غیر موجه” است و علیرغم گفتگو با SEC هفته گذشته، ادعا کرد که بخشی از یک تاکتیک برای به دست آوردن مزیت در این پرونده است و گفت:

“حکم غیرموجه است و بیشتر بر این است که تیم SEC از دعوای حقوقی علیه نگرانی واقعی در مورد ایمنی دارایی های مشتری استفاده می کند.”

Binance.US گفت: «علیرغم اطلاعاتی که شرکت به تیم SEC برای اطمینان از ایمنی دارایی‌های مشتری ارائه کرد، کارکنان همچنان تصمیم به طرح دعوی قضایی برای درخواست منع موقت و معافیت قضایی گرفتند.»

در حالی که ما از این اقدام ناامید هستیم، مشتاقانه منتظر دفاع از خود در دادگاه هستیم.»

کوین تلگراف برای نظر بیشتر با Binance.US تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Felix Ng

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید