Binance.US نمی تواند شرکای بانکی در ایالات متحده پیدا کند: گزارش


بازوی ایالات متحده صرافی جهانی بایننس با چالش هایی برای تشکیل یک شریک بانکی جدید مواجه است.

بر اساس گزارش 8 آوریل از وال استریت ژورنال، بازوی ایالات متحده صرافی جهانی ارز دیجیتال بایننس با چالش هایی در ایجاد یک شریک بانکی جدید مواجه است که به عنوان ورودی و خروجی برای مشتریان در کشور عمل می کند.

به گفته WSJ، شکست‌های اخیر Silvergate و Signature Bank، Binance.US را از خدمات بانکی محروم کرده و برای ذخیره وجوه از طرف خود به بانک‌های واسطه وابسته است.

فشار نظارتی بر بانک‌های دارای مشتریان کریپتو یکی دیگر از عوامل مؤثر در مبارزات بازار سهام است. در ماه مارس، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) از هلدینگ بایننس و مدیر عامل آن، چانگپنگ “CZ” ژائو، به دلیل نقض تجاری ادعایی شکایت کرد. صرافی ارزهای دیجیتال از سال 2021 کانون تحقیقات CFTC بوده است.

مرتبط: مدیر عامل بایننس CZ اتهامات دستکاری بازار را رد می کند

Binance.US به بانکی نیاز دارد که مستقیماً دلارهای مشتری مشتری خود را نگه دارد، اما تلاش‌های اخیر برای ایجاد روابط بانکی مستقیم با بانک‌هایی مانند کراس ریور بانک و مشتریان بانکورپ شکست خورده است.

مشتریان Binance.US تحت تأثیر نبود بانک مستقیم قرار گرفتند. در یک به روز رسانی وضعیت اخیر، صرافی اعلام کرد که “طی چند هفته آینده به ارائه دهندگان خدمات بانکی و پرداخت جدید تغییر خواهد کرد” و افزود که برخی از خدمات سپرده دلاری به طور موقت در طول انتقال تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

به روز رسانی وضعیت Binance.US در مورد خدمات سپرده USD. منبع: Binance.US

در حال حاضر، Binance.US وجوه مشتری را از طریق شرکت فین‌تک Prime Trust نگهداری می‌کند. سخنگوی پرایم تراست اظهار داشت که تمام وجوه دریافتی از مشتریان از طریق شرکای بانکی نگهداری می شود.

سخنگوی Binance.US به WSJ گفت: “ما با بسیاری از ارائه دهندگان بانکی و پرداخت مستقر در ایالات متحده کار می کنیم و همچنان که سیستم های داخلی خود را برای ایجاد یک پلت فرم فیات پایدارتر و ارائه خدمات اضافی ارتقا می دهیم، به جذب شرکای جدید ادامه می دهیم.”

Binance.US در محیطی مشابه با محیطی که شرکت‌های رمزنگاری در بریتانیا تجربه کرده‌اند، عمل می‌کند، جایی که بانک‌ها در حال دور شدن از پذیرش مشتریان از صنعت کریپتو هستند. چند بانک در بریتانیا که هنوز با شرکت‌های رمزنگاری کار می‌کنند، اسناد و اطلاعات بیشتری درباره نحوه ردیابی تراکنش‌های مشتریان درخواست می‌کنند.

مجله: سازمان های مجری ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید