Binance.US برای خرید دارایی های Voyager Digital به مبلغ یک میلیارد دلار آماده می شود

Binance.US برای خرید دارایی های Voyager Digital به مبلغ یک میلیارد دلار آماده می شود


پیش از این، FTX US با پیشنهادی 1.4 میلیارد دلاری، بزرگترین پیشنهاد دهنده برای دارایی های این شرکت بود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی جدیدی که در دسامبر منتشر شد، صرافی ارزهای دیجیتال Binance.US دارایی‌های وام‌دهنده رمزنگاری ورشکسته Voyager Digital را به قیمت 1022 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. پس از بررسی گزینه های استراتژیک، این شرکت گفت که Binance.US نشان دهنده “بالاترین و بهترین پیشنهاد برای دارایی های خود” است.

پیشنهاد 1022 میلیارد دلاری شامل ارزش بازار منصفانه سبد ارزهای رمزنگاری شده وویجر در تاریخ آینده، به اضافه مبلغ اضافی معادل 20 میلیون دلار در ارزش افزایشی است.

“دعاهای شرکت علیه Three Arrows Capital در پرونده ورشکستگی باقی خواهد ماند و تمام وصول‌های آتی این مطالبات و سایر مطالبات اعلام نشده بین طلبکاران دارایی توزیع خواهد شد. پیشنهاد Binance.US، با پرداخت‌های تایید شده توسط دادگاه و قابلیت‌های پلت فرم.”

این قرارداد قرار است در 18 آوریل 2023 تکمیل شود. بایننس موافقت کرده است که با حسن نیت 10 میلیون دلار سپرده بگذارد و هزینه های خاص وویجر را حداکثر تا سقف 15 میلیون دلار بازپرداخت می کند. جلسه دادرسی توسط دادگاه ورشکستگی در تاریخ 5 ژانویه 2023 برای تأیید قرارداد خرید برگزار می شود. ضمناً فروش منوط به رای طلبکاران و سایر شروط مرسوم تعطیل می باشد.

Voyager در ماه جولای به دلیل مشکلات نقدینگی ناشی از قرار گرفتن در معرض وام 650 میلیون دلاری از صندوق تامینی منحله Three Arrows Capital، برداشت‌های خود را متوقف کرد و اعلام ورشکستگی کرد. کوین تلگراف قبلاً در ماه اکتبر گزارش داده بود که صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX US پیشنهادی 1.4 میلیارد دلاری برای دارایی های Voyager دریافت کرده است. توافق قبلی پرداخت کامل مطالبات اولیه را فراهم می کرد و به بستانکاران بدون وثیقه اجازه می داد تقریباً 72 درصد از ارزش حساب های خود را بازیابی کنند.


نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉