Binance.US تجارت ده ها جفت USDT، BTC، BUSD را به دلیل شکایت SEC متوقف کرد.


بازوی بایننس در ایالات متحده، پلتفرم معاملاتی OTC خود را به حالت تعلیق درآورده و تعداد جفت‌های تبدیل پشتیبانی شده را کاهش داده است.

Binance.US در 7 ژوئن خدمات معاملاتی را برای توکن های رمزنگاری مختلف حذف کرد. این اقدام پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اوایل این هفته علیه نهادها و رهبران بایننس صورت گرفت.

«پس از بررسی دقیق، Binance.US جفت‌های منتخب معاملات پیشرفته را در ساعت 09:00 PDT / 12:00 EDT در 8 ژوئن 2023 حذف خواهد کرد. ما همچنین تصمیم گرفته‌ایم پیشنهاد خرید، فروش و تبدیل خود را مدرن‌سازی کنیم و پورتال معاملاتی OTC خود را متوقف کنیم. ” اطلاعیه ای را می خواند

این مکث بیش از 90 جفت تجاری تتر (USDT)، هشت جفت بیت کوین (BTC) و دو جفت بایننس USD (BUSD) را تحت تأثیر قرار می دهد. با توجه به Binance.US، واریز و برداشت در دسترس است.

تصویر صفحه: جفت های معاملاتی توسط Binance.US در 7 ژوئن حذف شدند. منبع: Binance.US

Binance.US همچنین تعداد جفت های مبادله تبدیل پشتیبانی شده را کاهش داده است. در حال حاضر تنها گزینه های خرید، فروش و تبدیل عبارتند از USDT، USD Coin (USDC)، بایننس کوین (BNB)، Ethereum (ETH)، BTC، Fetch.ai (FET)، Cosmos (ATOM)، Aptos (APT)، Polygon. ( MATIC)، Litecoin (LTC)، Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، فانتوم (FTM)، ApeCoin (APE)، Solana (SOL)، Chainlink (LINK)، Cardano (ADA)، Polkadot (DOT)، گالا (GALA) و بهمن (AVAX).

صرافی گفت که تبدیل برای USD همچنان در دسترس خواهد بود. با این حال، حداکثر مبلغ تراکنش برای گزینه های خرید، فروش و تبدیل به 10000 دلار به روز شده است. علاوه بر این، Binance.US پلت فرم معاملات خارج از بورس (OTC) خود را بدون اطلاع از زمان از سرگیری فعالیت خود بسته است.

در 5 ژوئن، SEC از بایننس به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد. رگولاتور ایالات متحده 13 اتهام علیه این صرافی ارائه کرده است، از جمله پیشنهادات ثبت نشده و فروش توکن های BNB و BUSD، محصولات Simple Earn و BNB Vault و برنامه سهام آن.

علاوه بر این، SEC در دادخواست ادعا می‌کند که بایننس پلتفرم Binance.com را به عنوان یک آژانس تسویه حساب صرافی یا کارگزار و فروشنده ثبت نکرده است. تنها یک روز پس از طرح شکایت بایننس، کمیسیون به دلایل مشابهی به دنبال کوین بیس رفت و ادعا کرد که ارزهای رمزنگاری شده محبوب مانند SOL، MATIC و The Sandbox (SAND) ارائه شده توسط صرافی واجد شرایط به عنوان اوراق بهادار هستند.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید