Binance US سرانجام سرویس پرداخت تلفن همراه خود را برای مشتریان آمریکایی عرضه کرد


بازوی ایالات متحده بایننس قابلیتی به نام «پرداخت» را ارائه کرده است که در سال 2021 توسط شرکت مادر جهانی آن برای مشتریان آمریکایی در دسترس کاربران غیر آمریکایی قرار گرفت.

صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده بایننس ایالات متحده سرانجام سرویس Binance Pay خود را راه اندازی کرد، تقریباً 22 ماه پس از اینکه این ویژگی توسط صرافی جهانی برای مشتریان غیر آمریکایی خود در سال 2021 ارائه شد.

این سرویس که در فوریه 2021 به صورت بتا برای پرداخت‌های همتا به همتا در سطح جهانی راه‌اندازی شد، در 12 مارس به تراکنش‌های تجاری اضافه شد و به کاربران تلفن همراه اپلیکیشن Binance اجازه داد که بدون هیچ کارمزدی در حدود 150 ارز دیجیتال پشتیبانی‌شده، فوراً تراکنش کنند.

یک پست وبلاگی از Binance USA در 13 دسامبر توضیح می‌دهد که تراکنش‌های Pay شامل هزینه‌های گاز یا تراکنش صفر می‌شوند، و بیان می‌کند که در حال حاضر فقط در دستگاه‌های تلفن همراه در دسترس است زیرا برنامه قرار است نسخه وب «در آینده نزدیک» را عرضه کند. .

در همین حال، در بحبوحه FUD اخیر علیه Binance global، مدیر عامل Binance Changpeng Zhao (CZ) گفت: “به ساختن ادامه دهید!” بایننس واحد آمریکایی را تشویق کرد.

برای دسترسی به ویژگی‌های جدید، کاربران Binance.US باید به آخرین نسخه برنامه را به‌روزرسانی کنند و احراز هویت و همچنین نصب کیف پول Pay خود را انجام دهند.

با این حال، این سرویس تنها تراکنش‌های بین کاربران را در اپلیکیشن موبایل Binance ایالات متحده تسهیل می‌کند. کاربران می توانند هر 24 ساعت یک میلیون دلار ارز دیجیتال خریداری کنند.

مربوط: اعضای انجمن کریپتو درباره عملیات بانکی روی بایننس بحث می کنند

آخرین اعلامیه در بحبوحه یک دوره پرتلاطم برای مبادلات جهانی ارز دیجیتال منتشر شد.

موجودی بیت کوین (BTC) بایننس در 24 ساعت گذشته بیش از 42000 کاهش یافته و به بیش از 754 میلیون دلار رسیده است، اما با وجود برداشت ها، طبق ردیابی زنجیره ای، صرافی همچنان دارای مانده بیت کوین بیش از 527304 بیت کوین است. منبع شیشه سکه.

به نظر می رسد این عقب نشینی ها به دنبال گزارش رویترز در 13 دسامبر است که نشان می دهد وزارت دادگستری ایالات متحده به پایان تحقیقات سال 2018 خود در مورد Binance نزدیک می شود. علیه بورس و مدیران آن

علاوه بر این، گزارش وال استریت ژورنال در دسامبر نیز نگرانی های جدیدی در مورد این وضعیت وجود داشت. بدترین

CZ در یک به‌روزرسانی در 14 دسامبر در توییتر گفت: «به‌نظر می‌رسد اوضاع تثبیت شده است.
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید