Binance.US ایجاد دامنه Web3 را برای کاربران آمریکایی فراهم می کند


کاربران بایننس مستقر در ایالات متحده اکنون می توانند دامنه های Web3 را ایجاد کنند که به عنوان هویت دیجیتال در یک مشارکت جدید با دامنه های غیرقابل توقف عمل می کنند.

Binance.​کاربران آمریکایی به لطف همکاری جدید با Unstoppable Domains به زودی می توانند دامنه های غیرمتمرکز ایجاد کنند که به عنوان هویت دیجیتال در اکوسیستم Web3 عمل می کنند.

پیشنهاد جدید به کاربران امکان چاپ نام های دامنه “.BinanceUS” را با ارائه نام های قابل فهم برای کیف پول های رمزنگاری شده برای کاربران برای خرید، فروش و انتقال ارزهای دیجیتال در برنامه Binance.US می دهد. این دامنه‌های منحصربه‌فرد همچنین به عنوان هویت دیجیتال در سرویس‌ها، برنامه‌ها و پلتفرم‌های Web3 سازگار عمل می‌کنند.

Binance.US و Unstoppable Domains اعلام کردند که این سرویس در 26 آوریل راه اندازی می شود و این سرویس در ماه مه فعال می شود. دامنه‌های Binance.​امریکا بر روی بلاک چین Polygon چاپ می‌شوند و اجازه می‌دهند دامنه‌های غیرمتمرکز بدون هزینه گاز یا هزینه‌های تجدید ایجاد شوند.

این مشارکت به کاربران دامنه‌های غیرقابل توقف امکان می‌دهد ارزهای دیجیتال را به انواع آدرس‌های دامنه غیرقابل توقف، از جمله دامنه‌های .crypto، .nft و .x با استفاده از Binance.US برداشت کنند.

بیانیه ای که ناندینی ماهشواری، معاون توسعه تجارت بایننس.ایالات متحده با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته است، تاکید می کند که اطمینان از مالکیت هویت دیجیتال یک عامل کلیدی در مشارکت با Unstoppable و Polygon است:

“بهبود دسترسی به Web3 با حفظ اکوسیستم ایمن برای مشتریان در قلب ماموریت Binance.US است.”

دامنه های غیرقابل توقف مسئولیت نگهداری از همه دامنه های .BinanceUS را بر عهده خواهند داشت که فقط از طریق برنامه Binance.US ایجاد می شوند.

مطالب مرتبط: Web3 Domain Alliance با 51 عضو جدید گسترش می یابد

این ارائه‌دهنده خدمات دامنه غیرمتمرکز در سال گذشته با تعدادی از شرکت‌های Web3، بلاک چین و ارزهای دیجیتال همکاری کرده است. این شامل مشارکت با Polygon برای ارائه توانایی چاپ دامنه های Web3 “.polygon” است. Unstoppable همچنین راهی را برای کاربران مالی غیرمتمرکز شبکه 1 اینچی (DeFi) در ماه نوامبر ارائه کرد تا بتوانند ارزهای دیجیتال را به آدرس های دامنه Web3 ارسال کنند.

دامنه های غیرقابل توقف و سرویس نام اتریوم (ENS) با افزایش تقاضا برای خدمات Web3 در سال های 2022 و 2023 شاهد افزایش تعداد کاربران بوده اند. صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Coinbase در سپتامبر 2022 به عنوان شریک دامین غیرمتمرکز انتخاب شد و نام های کاربری free.cb.id مانند ‘cointelegraph.cb.id’ را به جای آدرس های کیف پول ارزهای دیجیتال الفبایی در اختیار کاربران قرار داد.

مجله: 4 مورد از 10 فروش NFT جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید