سکه‌های Binance.US در میان نگرانی‌های مربوط به دعاوی و مشکلات درگاه فیات، معاملات بالایی دارند


استیبل کوین هایی مانند USDT و USDC در زمان انتشار بین 3 تا 4 درصد بالاتر از ارزش اسمی معامله می شدند.

در 7 ژوئن، تعداد زیادی از سکه‌ها و توکن‌های فهرست شده در Binance.US، شعبه ایالات متحده صرافی ارزهای دیجیتال Binance، شروع به انحراف از ارزش منصفانه خود کردند تا با قیمت ممتاز معامله شوند. سکه هایی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب 27445 دلار و 1911 دلار قیمت دارند در حالی که میانگین CoinMarketCap 26490 و 1850 دلار است.

در همین حال، توکن‌های استیبل کوین مانند تتر (USDT) و USD Coin (USDC) ارزش اسمی خود را شکستند و به ترتیب در 1.03 و 1.04 دلار معامله شدند. در همان روز، Binance.US بیش از دوجین جفت معاملاتی مبتنی بر USDT را حذف کرد، درگاه معاملات خارج از بورس خود را متوقف کرد و حداکثر مقدار معاملات خرید، فروش و تبدیل خدمات را به 10000 دلار محدود کرد.

علاوه بر این، طبق صفحه پشتیبانی، انتقال سیمی Binance.US به عنوان “به طور موقت در دسترس نیست” اعلام شده است در حالی که برداشت ها “به طور معمول کار می کنند”. با این حال، صرافی خاطرنشان کرد که روش‌های پرداخت مبتنی بر دلار آمریکا، از جمله کارت‌های نقدی، Apple Pay و Google Pay نیز به دلیل «تغییر کانال» برای برخی از کاربران به‌طور موقت در دسترس هستند.

مشکلات مداوم با دروازه فیات Binance.US.

علاوه بر مسائل مربوط به تامین مالی، درخواست اضطراری کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای مسدود کردن دارایی‌های Binance.US و وجوه بازگردانده شده توسط مشتریان آمریکایی به سرمایه‌گذاران نیز برانگیخته شد. در پاسخ، کارکنان بایننس نوشت:

دارایی‌های کاربر ایمن و ایمن باقی می‌مانند و پلتفرم به طور کامل با سپرده‌ها و برداشت‌ها به طور عادی به کار خود ادامه می‌دهد.»

در 5 ژوئن، SEC از بایننس به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق عملیات یک بورس ثبت نشده شکایت کرد. این کمیسیون همچنین مبادله را به “اختلاط” و “انحراف” وجوه سرمایه گذاران متهم کرد. Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، در 7 ژوئن یک احضاریه مدنی دریافت کرد تا به این اتهامات پاسخ دهد.

مجله: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF را سرکوب کنند
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید