Binance.US از خرید دارایی وویجر 1 میلیارد دلاری صرف نظر کرد و محیط نظارتی را مقصر دانست


طرفین هفته گذشته پس از غلبه بر چندین مخالفت، این قرارداد را تصویب کردند. Binance.US نگفته است که چه چیزی او را مجبور به تغییر نظر در حال حاضر کرد.

Binance.US در توییتی اعلام کرد که از توافق خرید یک میلیارد دلار دارایی از کارگزاری ورشکسته ارزهای دیجیتال Voyager Digital عقب نشینی می کند. او دلیل این اقدام را “جو خصمانه و نامطمئن نظارتی در ایالات متحده” دانست.

وویجر، کمیته رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه، و دولت ایالات متحده در 19 آوریل به توافقی دست یافتند تا این خرید انجام شود. زمانی که وزارت دادگستری ایالات متحده با طرح ورشکستگی وویجر مخالفت کرد، این معامله توسط یک قاضی که در 28 مارس مرخصی اضطراری دریافت کرد، مسدود شد.

وویجر و کمیته رسمی وویجر از طلبکاران بدون وثیقه توییت کرد اندکی قبل از اعلام Binance.US از این توسعه ناراحت هستند. کمیته رسمی وویجر از بستانکاران بدون وثیقه توییت کرد:

کمیته فوق العاده از این تصمیم ناامید است و در حال بررسی اتهامات احتمالی علیه Binance.US است.

به نوبه خود، Binance.US اظهار داشت او گفت که تصمیم گرفته است «از حق خود برای فسخ قرارداد خرید دارایی استفاده کند».

این صرافی گفت: «در حالی که امید ما در طول این فرآیند این است که به مشتریان وویجر کمک کنیم تا به همان شیوه به ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند، محیط نظارتی خصمانه و نامطمئن در ایالات متحده یک محیط عملیاتی غیرقابل پیش‌بینی را به ارمغان آورده است که کل جامعه تجاری آمریکا را تحت تأثیر قرار داده است».

مطالب مرتبط: مقامات ایالات متحده حفاظت از مدیران وویجر در فروش Binance.US را به چالش می کشند

مشخص نیست چه چیزی Binance.US را وادار کرد تا نظر خود را تغییر دهد، زیرا او مطمئناً با محیط نظارتی ایالات متحده آشنا بود. جامعه رمزنگاری توییتر با کمی همدردی به Binance.US واکنش نشان داد.

من متعجبم که بایننس تا این حد دوام آورده است. من مدت‌ها پیش از تمام آزار و اذیت دولت خلاص می‌شدم.» StephenEllis_PR توییت کرد. برخی دیگر در محکومیت خود سختگیرتر بودند.

با این حال، این احساس جهانی نیست. «واقعاً، بعد از اینکه همه اطلاعات خود را به عنوان یک مشتری دریافت کردیم؟ پس 10 میلیون برای ما پرداختی. من می گویم شما در این مورد توافق دارید پاسخ داد به Binance.US.

وویجر و کمیته طلبکاران آن گفتند که اکنون روی «گزینه انتقال» توزیع پول نقد و رمزنگاری مستقیم به مشتریان از طریق پلتفرم وویجر کار خواهند کرد.

وویجر در 5 جولای اعلام ورشکستگی کرد.
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید