بایننس اعلام کرد 100 میلیون XRP را به نهنگ بلاک چین مرموز منتقل می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • خرید بزرگ XRP در بایننس؟
  • خریدار مرموز XRP فاش شد

کارآگاه بلاک چین Whale Alert دو تراکنش بزرگ را از صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال Binance شناسایی کرد. هر انتقال بیش از 50 میلیون XRP، 7 ارز دیجیتال برتر طبق مقیاس CoinMarketCap، جابه‌جا شد.

این معاملات در حالی انجام شد که قیمت XRP در تلاش برای افزایش بود.

خرید بزرگ XRP در بایننس؟

کمتر از یک ساعت بین تراکنش های متوالی با 50,307,376 و 50,307,383 XRP به ارزش 26,000,000 دلار در فیات گذشت. ممکن است به نظر برسد که نهنگ‌های کریپتو در حال خرید XRP هستند زیرا سکه تلاش می‌کند به بالای سطح 0.52590 دلار در نمودار صعود کند.

در 30 می، XRP یک شمع قرمز بزرگ را روی نمودار ساعتی چاپ کرد که قیمت سکه را 2.17٪ کاهش داد. از آن زمان، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ در تلاش است تا سطح قیمت از دست رفته خود را به دست آورد.

مرتبط با

خریدار مرموز XRP فاش شد

با این حال، داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط Bithomp XRP Explorer نشان می‌دهد که هر دو آدرس بلاک چین که این ده‌ها میلیون XRP منتقل شده‌اند، با خود Binance مرتبط هستند. بنابراین، این احتمالاً توزیع مجدد دارایی‌ها توسط غول تجارت کریپتو انجام شده است.

در 30 می، Whale Alert گزارش داد که تراکنش بزرگتری را شناسایی کرده است. در آن روز، مقدار زیادی 262,575,885 XRP از صرافی Kraken، یکی از صرافی‌های پیشرو در ایالات متحده منتقل شد. این مقدار خیره کننده رمزارز از Kraken به یک کیف پول بلاک چین ناشناس منتقل شد. برداشت ارزهای دیجیتال از صرافی ها به دلایل مختلفی رخ می دهد. گاهی اوقات این خود صرافی ها هستند که دارایی های کریپتو را دوباره سازماندهی می کنند و دارایی ها را به کیف پول های جدید منتقل می کنند.

اما به نظر می‌رسد محتمل‌ترین دلیل در اینجا خرید یک نهنگ ناشناس است که 137276075 دلار توکن XRP را برای نگهداری طولانی‌مدت بیل می‌کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید