بایننس در این تاریخ به طور موقت برداشت از زنجیره BNB را به حالت تعلیق در می آورد، دلیل این امر چیست


تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توسعه قابل توجه برای کاربران زنجیره BNB، بایننس اعلام کرد که به طور موقت برداشت از BNB Beacon Chain را به حالت تعلیق در می آورد تا نگهداری کیف پول و ارتقاء شبکه / هارد فورک را تسهیل کند.

در آماده سازی برای ارتقاء شبکه BNB Beacon Chain (BEP2) و هارد فورک، بایننس تعمیر و نگهداری کیف پول را برای BNB Beacon Chain (BEP2) در تاریخ مشخص شده انجام خواهد داد.

نگهداری کیف پول برای BNB Beacon Chain (BEP2) برای 9 ژوئیه 2024، ساعت 7:00 صبح (UTC) برنامه ریزی شده است. برای پشتیبانی از نگهداری کیف پول، بایننس سپرده ها و برداشت ها را در BNB Beacon Chain (BEP2) از ساعت 6:55 صبح (UTC) همان روز به حالت تعلیق در می آورد. انتظار می رود که تعلیق برای مدت زمان نگهداری ادامه داشته باشد و انتظار می رود حدود دو ساعت طول بکشد.

مرتبط با

ارتقاء شبکه BNB Beacon Chain (BEP2) و هارد فورک در 14 ژوئیه 2024، ساعت 6:00 صبح (UTC) انجام خواهد شد. در آماده سازی برای این رویداد، بایننس دوباره سپرده گذاری و برداشت توکن ها را در BNB Beacon Chain (BEP2) از حدود ساعت 5:55 صبح (UTC) در تاریخ ذکر شده در بالا متوقف می کند.

این تعلیق موقت برای بایننس بسیار مهم است تا سیستم های خود را با تغییرات جدید شبکه تطبیق دهد و اطمینان حاصل کند که هارد فورک بدون هیچ گونه نقص فنی پیش می رود.

در این زمینه، به کاربران BNB Beacon Chain (BEP2) توصیه می‌شود فعالیت‌های خود را بر این اساس برنامه‌ریزی کنند و از طریق کانال‌های رسمی از وضعیت ارتقای شبکه مطلع شوند تا از قطعی‌های احتمالی جلوگیری کنند.

همانطور که تیم پروژه در ژانویه 2024 اعلام کرد، BNB Beacon Chain (BEP2) به تدریج از بین خواهد رفت و بایننس از ابتدای سال گام های قطعی در این راستا برداشته است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید