بایننس 6 جفت معاملاتی محبوب را حذف خواهد کرد: جزئیات


بایننس با حذف شش جفت معاملاتی در تاریخ 7 ژوئن 2024 دوباره اوضاع را متزلزل می کند. اگر DOT/TUSD، MAGIC/FDUSD، ACE/BNB، SAND/BNB، MEME/BNB یا XAI/TUSD معامله می‌کنید، آماده باشید. اما نترسید؛ فقط جفت های تعیین شده تحت تأثیر قرار می گیرند، نه خود توکن ها.

به عنوان بخشی از نگهداری معمول بایننس برای قوی و کاربرپسند نگه داشتن بازار، حذف از فهرست در ساعت 3:00 صبح UTC انجام خواهد شد. این بررسی ها اغلب نتیجه حجم کم معاملات و نقدینگی ضعیف است.

مرتبط با

اساسا، بایننس جفت هایی را که فعالیت تجاری کافی را مشاهده نمی کنند، حذف می کند، که به حفظ یک محیط تجاری پر جنب و جوش کمک می کند. مهم است که به خاطر داشته باشید کسانی که توکن های محبوب MEME و SAND را در اختیار دارند احتمالاً می توانند از جفت های دیگر خود مانند USDT یا USD نیز در پلتفرم استفاده کنند. در نتیجه حذف آن از این لیست، به سادگی به جفت های دیگر خواهید رفت. این بدان معنا نیست که شما به هیچ وجه نمی توانید این توکن ها را معامله کنید.

مرتبط با

برای تسهیل یک انتقال روان، خدمات ربات معاملاتی نقطه ای برای جفت های خارج شده از فهرست نیز توسط بایننس متوقف خواهد شد. به کاربران توصیه می‌شود ربات‌های معاملاتی نقطه‌ای را به‌روزرسانی یا لغو کنند تا از هر گونه اشکالی جلوگیری کنند. اگر برای این جفت ها از چکمه استفاده می کنید، حتما قبل از موعد مقرر آنها را تعویض کنید تا ضرر نکنید.

این رویه استاندارد در صنعت است و رویکرد پیشگیرانه Binance را برای کنترل بازار نشان می دهد. در تمامی موارد برای دریافت دقیق ترین و به روزترین اطلاعات، همیشه به اطلاعیه های اصلی مراجعه کنید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید