بایننس دوباره از طریق صرافی تنظیم شده SEBC وارد ژاپن خواهد شد


اگرچه تاریخ رسمی برای راه اندازی بایننس ژاپن مشخص نشده است، اما در این اطلاعیه آمده است که این صرافی می تواند پس از ماه ژوئن راه اندازی شود.

صرافی کریپتو بایننس در حال آماده شدن برای ورود مجدد به ژاپن پس از به دست آوردن پلتفرم صرافی قانونی ساکورا صرافی بیت کوین (SEBC) است. بایننس این صرافی را که یک نهاد دارای مجوز از آژانس خدمات مالی ژاپن است، در نوامبر 2022 با قصد ورود مجدد به بازار ارزهای دیجیتال ژاپن خریداری کرد.

طبق گزارشی که در یک روزنامه محلی منتشر شده است، SEBC خدمات تبادل ارز دیجیتال و کارگزاری موجود خود را تا 31 می خاتمه می دهد و پس از ژوئن 2023 به عنوان Binance Japan بازگشایی می شود. بیانیه SEBC هیچ تاریخ رسمی راه اندازی را فاش نکرد.

کاربران صرافی SEBC باید وجوه خود را تا مهلت 28 می برداشت کنند. تمام وجوه باقی مانده در این حساب ها به طور خودکار به ین ژاپن تبدیل و تا 5 ژوئن به حساب های بانکی کاربران منتقل می شود. کاربران بایننس ژاپن باید احراز هویت جدید و بررسی های مشتری خود را بشناسند.

ورود مجدد بایننس به ژاپن از طریق دارایی خریداری شده تقریباً 5 سال پس از شکست پیشنهاد اولیه آن برای مجوز مستقل انجام می شود. بایننس مجبور شد در سال 2018 فعالیت خود را در ژاپن متوقف کند، زیرا تنظیم کننده های مالی هشدار دادند که بدون مجوز قانونی از مقامات کار می کند.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در طول سال‌ها در بیش از دوازده کشور با مشکلات مربوط به انطباق با مقررات مواجه بوده است. با این حال، پلتفرم صرافی توانسته است روابط خود را با رگولاتورها بهبود بخشد و در بسیاری از کشورهایی که برای دریافت مجوز مستقل با مشکل مواجه شده است، بایننس با خرید سهام در نهادهای تحت نظارت، دوباره وارد این بازارها شده است.

مرتبط با: مدیر عامل بایننس ثروت 28 میلیارد دلاری را تکذیب کرد: من آنقدر نزدیک نیستم

بایننس پس از خرید سهام در یک پلتفرم صرافی تنظیم شده قبل از ورود مجدد به ژاپن، موفق شد دوباره وارد بازار کریپتو مالزی شود. این صرافی همچنین با داشتن 18 درصد سهام در یک بورس تنظیم شده، دوباره وارد بازار سنگاپور شد. به طور مشابه، پلتفرم کریپتو موفق شده است از طریق مشارکت با Paysafe به شبکه پرداخت استرلینگ بریتانیا دسترسی پیدا کند، علیرغم اینکه قانونگذاران دسترسی را رد کرده اند.

ژاپن یکی از اولین کشورهایی است که نوعی از مقررات رمزنگاری را اجرا کرد، و در حالی که قبلاً الزامات نظارتی سختگیرانه در نظر گرفته می شد، این کشور اکنون فهرست ارزهای دیجیتال جدید را با کاهش تقاضاهای نظارتی برای پلتفرم های رمزنگاری تسهیل کرده است.

مجله: تالار شعله توییتر رمزنگاری شده، گابریل هاینز: پست های مزخرف بدون پیراهن و شکار SBF در خیابان های میم


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید