بایننس به موسسات اجازه می دهد تا رمزنگاری را با نگهبانی سرد ذخیره کنند


سرویس Mirror جدید بر اساس Binance Custody، یک متولی نهادی تنظیم شده دارایی های دیجیتال، با بازتاب دارایی های سردخانه از طریق وثیقه 1:1 در Binance است.

در بحبوحه بحران صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال (CEX)، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال انجام اقداماتی برای بهبود خدمات تجاری سازمانی خود با فرصت‌های ذخیره‌سازی سرد است.

در 16 ژانویه، بایننس راه‌اندازی رسمی Binance Mirror را اعلام کرد، یک راه‌حل تسویه حساب خارج از بورس که به سرمایه‌گذاران نهادی اجازه می‌دهد با استفاده از سردخانه سرمایه‌گذاری و تجارت کنند.

سرویس Mirror که به تازگی راه اندازی شده است، مبتنی بر Binance Custody است، یک نگهدارنده دارایی دیجیتال نهادی تنظیم شده با بازتاب دارایی های ذخیره سازی سرد از طریق وثیقه 1:1 در حساب Binance.

بایننس تاکید کرد که راه حل جدید امنیت بیشتری را فراهم می کند و به معامله گران اجازه می دهد تا بدون نیاز به ارائه مستقیم وثیقه بر روی پلت فرم به اکوسیستم مبادلات دسترسی داشته باشند.

تا زمانی که موقعیت‌های آینه‌ای در صرافی بایننس باز می‌مانند، که می‌توانند در هر زمانی بسته شوند، دارایی‌های آن‌ها در کیف‌پول‌های سرد جدا شده‌شان محفوظ می‌مانند.

Binance Custody که در سال 2021 راه اندازی شد، یک پلتفرم نگهبانی با راه حل های ذخیره سازی سرد خاص خود است که از دارایی های ایمن در برابر ضرر فیزیکی، آسیب، سرقت یا تبانی داخلی محافظت می کند. در مارس 2022، Binance Custody یک بیمه کیف پول سرد در لیتوانی برای راه‌اندازی یک راه‌حل نگهداری دارایی دیجیتال در سطح سازمانی گرفت. Mirror محصول جدید Binance Custody است و بیش از 60٪ از کل دارایی های تضمین شده در Binance Custody را تشکیل می دهد.

الان رای بدهید!

یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت: “ما سال گذشته Binance Mirror را ایجاد کردیم و آن را با کاربران سازمانی خود آزمایش کردیم. بازخورد کاربران مثبت بوده است و ما خوشحالیم که آن را به طور رسمی اعلام و عرضه می کنیم.”

مشخص نیست که آیا بایننس قصد دارد خدمات نگهداری سرد مشابهی را به سرمایه گذاران فردی ارائه دهد یا خیر. بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مربوط: هک توسعه‌دهنده بیت‌کوین Core خطرات خودسرپرستی را برجسته می‌کند: جامعه پاسخ می‌دهد

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که بایننس با افت شدید نقدینگی مواجه شد، زیرا چند میلیارد دلار ارز دیجیتال در اواخر سال 2022 از پلتفرم خارج شد. سرمایه‌گذاران به‌جای ذخیره‌سازی دارایی‌های خود در یک پلتفرم متمرکز، به سمت مخفی کردن دارایی‌های خود هجوم می‌آورند.

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس اذعان داشت که در میان روند رو به رشد پنهان کاری و بحران CEX، ممکن است روزی دیگر نیازی به مبادلات متمرکز نباشد. بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر بایننس نیز در ماه نوامبر در شرکت کیف پول سخت افزاری بلژیکی Ngrave سرمایه گذاری کرد.


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید