بایننس این سه توکن را از لیست خارج می کند


صرافی ارزهای دیجیتال Binance اعلام کرد که NEM (XEM)، شبکه OMG (OMG) و Waves (WAVES) از فهرست خارج شده‌اند. این جفت ها را نمی توان در معاملات نقطه ای یا حاشیه ای استفاده کرد.

صرافی در مجموع شش جفت معاملاتی را حذف خواهد کرد: WNXM/USDT، XEM/USDT، OMG/USDT، WAVES/BTC، WAVES/ETH، WAVES/TRY و WAVES/USDT.

سه ارز رمزنگاری شده ذکر شده پس از اعلام افزایش قیمت دو رقمی را ثبت کردند.

بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، XEM 12.88 درصد از دست داده است. در همین حال، OMG و WAVES به ترتیب 14.51 درصد و 18.17 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافتند.

مرتبط با

بایننس روز دوشنبه اعلام کرد این سه ارز دیجیتال را در 17 ژوئن واگذار خواهد کرد. کاربران صرافی از 18 ژوئن قادر به واریز توکن نخواهند بود. پس از 18 سپتامبر، امکان برداشت این سه توکن وجود نخواهد داشت. شایان ذکر است که این توکن ها می توانند توسط صرافی به استیبل کوین تبدیل شوند، اما هیچ تضمینی برای وقوع این تبدیل وجود ندارد.

این غول ارزهای دیجیتال می گوید که به طور معمول ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در پلتفرم خود را بررسی می کند تا مطمئن شود که الزامات صنعت را برآورده می کنند.

تصمیمات حذف بایننس بر اساس عواملی مانند وضعیت فعلی فعالیت توسعه، تعهد تیم پشت یک ارز دیجیتال خاص، سطح نقدینگی، الزامات نظارتی، ثبات شبکه و غیره است. بستگی به عوامل متعددی دارد مانند.

چنین تصمیماتی برای حذف از فهرست برای Binance غیر معمول نیست. طبق گزارش U.Today، شش جفت تمرین حذف شده اند ماه گذشته.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید