بایننس برای حذف از فهرست جفت‌های معاملاتی SHIB، LINK و MEME: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال بایننس برنامه هایی را برای حذف Shiba Inu (SHIB)، Chainlink (LINK)، Meme Coin (MEME) و چندین جفت تجاری دیگر از پلتفرم خود اعلام کرده است.

بایننس برای محافظت از کاربران حرکت می کند

برخی از جفت‌های تحت تأثیر BLUR/FDUSD، LINK/TUSD، MEME/ETH، METIS/FDUSD، NFP/BNB، OSMO/BTC و SHIB/TUSD خواهند بود. تاریخ برنامه ریزی شده برای تعلیق این جفت های معاملاتی لحظه ای 28 ژوئن ساعت 03:00 (UTC) است.

این تصمیم بایننس را با دیگر جفت‌های معاملاتی با حجم بالا مانند USDT، TRY و FDUSD تنها خواهد گذاشت.

بایننس تاکید کرد که پس از بررسی دوره‌ای تمام جفت‌های معاملات نقطه‌ای فهرست‌شده، نقدینگی و حجم معاملات ضعیفی را در اکثر جفت‌های فوق‌الذکر کشف کرده و به همین دلیل تصمیم به حذف آن‌ها از بورس گرفت. به گفته این ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال محبوب، این حرکت در راستای هدف آن محافظت از کاربران و حفظ بازار معاملاتی با کیفیت بالا است.

قابل توجه است که خارج کردن احتمالی این جفت های معاملاتی نقطه ای تأثیر منفی بر در دسترس بودن توکن ها در بایننس اسپات نخواهد داشت. بنابراین، کاربران مجازند در حالی که دارایی‌ها را در سایر جفت‌های معاملاتی موجود در صرافی ارز دیجیتال قیمت‌گذاری می‌کنند، پایه جفت معاملات نقطه‌ای را معامله کنند.

SHIB، LINK و MEME افزایش قیمت را ثبت کردند

علیرغم اخباری مبنی بر خروج جفت معاملات نقدی از بورس، برخی از دارایی های پایه هنوز عملکرد خوبی دارند.

در زمان نگارش این مقاله، LINK با قیمت 14.06 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته 0.54 درصد افزایش داشت. Shiba Inu امروز پس از افزایش 101 درصدی در میزان سوختگی، از LINK بهتر عمل می کند. Memecoin در همان ساعت 1.61% افزایش یافت و در حال حاضر با قیمت 0.0000175 دلار معامله می شود.

میم کوین با 1.67 درصد افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت 0.01991 دلار معامله می شود.

در همین حال، آخرین پیشرفت تقریباً یک هفته پس از اعلام بایننس مبنی بر حذف جفت‌های معاملاتی رمزنگاری نقطه‌ای هوش مصنوعی، به‌ویژه برای توکن‌های هوش مصنوعی Ocean Protocol (OCEAN) و SingularityNET (AGIX) صورت می‌گیرد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید