بایننس برای حذف چهار جفت معاملاتی: جزئیات


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس اعلام کرده است که تعداد زیادی از جفت‌های معاملاتی که فعالیت معاملاتی پایینی دارند، نقدینگی پایینی دارند یا مورد پسند سرمایه‌گذاران موجود نیستند، حذف کرده است. صرافی به طور موثر این چهار دارایی را از پلتفرم حذف می کند، بنابراین اگر صاحب هر یک از آنها هستید، آماده باشید.

حفظ استانداردهای سختگیرانه برای دارایی های فهرست شده، اولویت اصلی بایننس است. ارزیابی های مکرر تضمین می کند که هر دارایی دیجیتالی استانداردهای سختگیرانه صنعت را برآورده می کند. بایننس بررسی کاملی انجام می دهد و اگر دارایی دیگر این استانداردها را برآورده نکند یا چشم انداز صنعت تغییر کند، ممکن است آن را از فهرست حذف کند. این روش برای انطباق با شرایط متغیر بازار و ارائه بهترین خدمات و حفاظت به کاربران ضروری است.

مرتبط با

این هفته از بیت کوین (BTC) چه انتظاری داریم؟

حذف یک دارایی دیجیتال تحت تأثیر عوامل متعددی است. این عوامل شامل تعهد تیم های توسعه به پروژه، حجم و کیفیت فعالیت توسعه، حجم و نقدینگی تراکنش، امنیت و ثبات شبکه، پایداری قراردادهای هوشمند یا شبکه، میزان ارتباطات عمومی، پاسخگویی به بررسی های دوره ای می باشد. درخواست‌ها و سایر عواملی که مستقیماً بر سلامت اساسی دارایی‌ها یا پروژه‌ها تأثیر می‌گذارند، عوامل دیگر عبارتند از.

مرتبط با

بنیانگذار Dogecoin بیانیه مهمی در مورد بازار کریپتوکارنسی خونین ارائه کرد

BarnBridge (BOND)، Dock (DOCK)، Mdex (MDX) و Polkaster (POLS) دارایی هایی هستند که جفت آنها حذف می شوند. به محض اتمام معاملات، تمام سفارشات معاملاتی به طور خودکار لغو می شوند. حذف توکن باعث می شود ارزش گذاری آن دیگر در کیف پول ها نمایش داده نشود و سپرده های انجام شده پس از 23 ژوئیه 2024 به حساب های کاربر واریز نخواهد شد.

بعد از 22 اکتبر 2024 دیگر شات ها پذیرفته نمی شوند. علاوه بر این، پس از 23 اکتبر 2024، کاربران می توانند توکن های فهرست نشده خود را به نام خود به استیبل کوین تبدیل کنند. با این حال، این تبدیل تضمین نشده است.

به منظور جلوگیری از زیان های احتمالی، به کاربران بایننس وام های بایننس سرمایه گذاری خودکار بایننس Simple Earn توصیه می شود که موقعیت ها و دارایی های خود را قبل از مهلت های تعیین شده مدیریت کنند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید