بایننس حساب تاجر را پس از شکایت در توییتر به حالت تعلیق در می آورد


Changpeng Zhao، مدیرعامل بایننس گفت که این شرکت نمی‌خواهد به مشتریان «غیر معقول» خدمات ارائه کند.

صرافی کریپتو Binance یک حساب تجاری را در 9 دسامبر پس از شکایت کاربر از واکنش منفی صرافی به دلیل ادعای سرقت پول، بست. Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس گفت که این شرکت نمی خواهد به مشتریان “غیر منطقی” خدمات ارائه دهد.

در 8 دسامبر، کاربری به نام CoinMamba در توییتر شروع به شکایت از وجوه از دست رفته کرد و ادعا کرد که از یک کلید API فاش شده وابسته به شرکت تجارت ارزهای دیجیتال 3Commas “برای تجارت سکه های کم حجم با هدف افزایش قیمت برای سود استفاده شده است.” “

این معامله‌گر در یک سری توییت‌ها ادعا می‌کند که بایننس در ارائه پشتیبانی مناسب از او شکست خورده است:

مدیر عامل بایننس نیز در تاریخ 9 دسامبر در توییتر به توضیح این وضعیت پرداخت:

در حالی که کاربر همچنان به شکایت خود در پلتفرم رسانه های اجتماعی ادامه می دهد، CZ در توییت دیگری اعتراف کرد که در نظر دارد حساب کاربری کاربر را به “حالت خروج (فقط برداشت) تغییر دهد، و ادعا کرد که “ما نمی خواهیم به افراد غیر منطقی خدمت کنیم”. توییت بعدا اومد حذف شده، اما همچنان به عنوان اسکرین شات در موضوع موجود است. سپس حساب کاربر به مدت سه روز برای برداشت وجه بسته شد.

طبق توییت‌های کاربران، 3Commas هرگونه سوء استفاده در پروتکل‌ها و پایگاه‌های داده خود را رد کرده است و بنابراین مسئولیتی در قبال کلیدهای API به سرقت رفته ندارد. پشتیبانی 3Commas بیان می‌کند، “بر اساس اطلاعاتی که امروز داریم، ما تشخیص داده‌ایم که هیچ پروتکل رمزگذاری به خطر نیفتاده است و هیچ نقضی در پایگاه‌های اطلاعاتی امنیتی حساب 3Commas رخ نداده است.” گفت.

مدیرعامل بایننس در 13 نوامبر تایید شده حداقل سه کاربر پس از به اشتراک گذاشتن کلید API خود با پلتفرم های شخص ثالث Skyrex و 3Commas با اقدامات غیرمنتظره ای در حساب های خود مواجه شدند. سپس به کاربران پیشنهاد کرد که کلیدهای API مربوطه خود را حذف کنند.

Coinmamba ادعا می کند که برای بیش از پنج سال مشتری بایننس بوده است و هنوز موقعیت های آتی باز در این پلتفرم دارد.

Binance و 3Commas بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraphs برای اظهار نظر پاسخ ندادند.
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید