Binance روابط خود را با صرافی هندی WazirX قطع کرد


بر اساس این اعلامیه، وزیرX تا پایان روز، 3 فوریه، UTC فرصت دارد تا تمام وجوه باقیمانده ذخیره شده در کیف پول Binance را برداشت کند.

شکست بین صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Binance و Zanmai، اپراتور پشت صرافی ارزهای دیجیتال هندی WazirX، در یک پست وبلاگ جدید که بایننس را از استفاده از خدمات خود منع می کند، ادامه دارد.

در 3 فوریه، بایننس پستی را منتشر کرد که در آن از “بحث عمومی” جاری با Zanmai در مورد ادعاهایی مبنی بر دست داشتن بایننس در اداره وزیرX خبر داد. بایننس در 26 ژانویه گفت که به WazirX اولتیماتوم داده است تا اظهارات خود را پس بگیرد و استفاده از خدمات کیف پول بایننس را ادامه دهد یا متوقف کند.

طبق اعلامیه، Zanmai هیچ برداشتی انجام نداده است و اکنون تا 3 فوریه 2023، ساعت 23:59 UTC فرصت دارد تا تمام وجوه را از حساب های مورد استفاده برای عملیات WazirX برداشت کند.

در زمان نگارش این مقاله، بایننس اعلام کرد که Zanmai همچنان دارای وجوه باقی مانده در کیف پول‌های بایننس است که برای اهداف عملیاتی استفاده می‌شوند.

این موضوع کمتر از یک ماه پس از آن صورت می‌گیرد که WazirX اعلام کرد 90 درصد از وجوه کاربران در کیف‌پول‌های Binance و 10 درصد باقی‌مانده در کیف‌پول‌های سرد است.

این اطلاعیه پس از انتشار یک سری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال با توجه به رسوایی FTX منتشر شد.

مرتبط با: بایننس برخی از حساب‌ها را در شکایت بیتزلاتو مسدود می‌کند: «وجوه امن هستند»

WazirX بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال هند است. با این حال، او در سال گذشته خود را در آب داغ با مقامات محلی یافت. مقامات هندی این صرافی را به کمک به پولشویی حدود 130 میلیون دلار متهم کردند.

در طول تحقیقات، میلیون ها وجوه کاربر در صرافی مسدود شد. بایننس شروع به فاصله گرفتن علنی از بازار سهام هند کرده است که در قالب توییتی از سوی Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس منتشر شد که در آن توضیح داد که بایننس مالک بورس نیست.

مدت کوتاهی پس از این اعلامیه، بایننس در تحقیقات WazirX در کنار مقامات محلی هند قرار گرفت و مبادلات و نقل و انتقالات وجوه خارج از زنجیره را لغو کرد.


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید