کیف پول خود ذخیره سازی بایننس رمپ کریپتو به فیات را راه اندازی کرد


Trust Wallet با MoonPay و Ramp همکاری کرده است تا به مشتریان اجازه دهد بدون استفاده از صرافی متمرکز، ارزهای دیجیتال خود را به پول فیات تبدیل کنند.

کیف پول رمزنگاری غیرحضوری و چند زنجیره ای Trust Wallet با Ramp و MoonPay همکاری کرده است تا به کاربران خود امکان برداشت بدون دردسر ارز دیجیتال فیات را ارائه دهد. این مشارکت به کاربران کیف پول اجازه می دهد تا رمزارز را مستقیماً در برنامه کیف پول به ارز فیات تبدیل کنند.

این ویژگی نیاز به انتقال وجه به کیف پول مرکزی برای انحلال یا ارز فیات را از بین می برد. با کمک این قابلیت جدید، کاربران اکنون می توانند به طور کامل از طریق کیف پول نگهدارنده خود وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و از آن خارج شوند و کنترل کامل وجوه ارزهای دیجیتال خود را در دست بگیرند.

پنجره برداشت. منبع: Trust Wallet

تبدیل کریپتو به فیات زمانی اتفاق می‌افتد که صرافی‌های متمرکز و حتی پلتفرم‌های همتا به همتا بسته شوند. آخرین فروشگاه بسته شده Paxful، یک صرافی جهانی P2P است که تعطیلی خود را در 4 آوریل اعلام کرد و دلیل آن مشکلات نظارتی و کمبود کارکنان بود.

اریک چانگ، رئیس محصولات Trust Wallet، گفت که ویژگی off-ramp برای مشتریان مفید خواهد بود، به ویژه در زمانی که بازار متلاطم است و پلتفرم‌های رمزنگاری تحت نظارت شدید برای مدیریت سرمایه مشتریان هستند.

Trust Wallet کیف پول رسمی ارز دیجیتال بایننس است. دسترسی به 65 بلاک چین مختلف را ارائه می دهد و پایگاه مشتری 60 میلیون کاربر دارد. این کیف پول همچنین به کاربران امکان دسترسی به برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) را می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد با DApp‌ها در هر بلاک چین پشتیبانی‌شده ارتباط برقرار کنند. برخی از ویژگی های کلیدی آن عبارتند از خرید، سهام، معامله و ذخیره ارزهای دیجیتال مختلف.

با این حال، Trust Wallet یک کیف پول سرد یا کیف پول سخت افزاری نیست که در آن آفلاین بماند تا زمانی که کاربران به آن دسترسی پیدا کنند. Trust Wallet تا زمانی که اتصال به اینترنت وجود داشته باشد به عنوان یک کیف پول داغ کار می کند. از طریق یک اتصال امن می توان به کیف پول آنلاین دسترسی پیدا کرد. در حالی که این ویژگی برای کمک به کاربران در نظر گرفته شده بود، اما فاجعه ای برای “Webaverse”، یکی از بنیانگذاران موتور بازی متاورس Web3 بود که 4 میلیون دلار از Trust Wallet ضرر کرد.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید