بایننس شاهد کاهش شدید حجم، شیبا اینو 290 درصدی در Key Whale Metric، ETP های بیت کوین در بورس لندن است: Crypto News Digest توسط U.Today


U.Today سه داستان جدید بهترین روز گذشته را ارائه می دهد.

بایننس کاهش حجم عظیمی را مشاهده کرد: چه خبر است؟

دیروز، CoinGlassیک پلتفرم تحلیلی که داده ها و شاخص هایی را در مورد ارزهای دیجیتال مختلف ارائه می دهد، خالدار کاهش قابل توجهی در حجم معاملات بایننس وجود داشت. دارایی های بزرگ از 70 درصد به 95 درصد حجم خود کاهش یافته است. به عنوان مثال، PEPE بیش از 97.5 درصد سقوط کرد، بیت کوین 62 درصد از دست داد و Solana 88.9 درصد سقوط کرد. یکی از دلایل احتمالی این امر، عملکرد نادرست ربات های معاملاتی است که نقدینگی بازار را متعادل نگه می دارد. اگر یک ربات مهم تعطیل شود، بلافاصله بخش قابل توجهی از فعالیت های معاملاتی را حذف می کند و در نتیجه حجم معاملات به سرعت کاهش می یابد. دلیل آفلاین شدن ربات ها هنوز مشخص نیست. ممکن است مشکل فنی، به روز رسانی یا تعمیر و نگهداری روی پلت فرم وجود داشته باشد. یکی دیگر از دلایل احتمالی تغییرات در سیاست های بایننس یا محدودیت های موجود در API های آن است.

شیبا اینو (SHIB) در اندازه گیری کلیدی نهنگ 290 درصد می پرد

اطلاعات دیروز توسط IntoTheBlock Shiba Inu ارائه شد اره حجم معاملات عمده 290 درصد افزایش داشته است. در 24 ساعت گذشته، این میزان از 1.23 تریلیون SHIB به 3.57 تریلیون SHIB افزایش یافت. این امر در افزایش حجم معاملات بر حسب دلار از 29.93 میلیون دلار به 91.04 میلیون دلار منعکس شد. در مجموع 268 نهنگ در دوره مورد بحث معامله شد. قیمت شیبا اینو دیروز به همین ترتیب جذاب بود. کوه قیمت SHIB به دنبال نگرانی ها در مورد توانایی Gox برای انجام تعهدات بیت کوین خود بیش از 3 درصد کاهش یافت. با این حال، امروز میم کوین در 0.00002728 دلار تغییر می‌کند که 5.84 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. طبق نمودار شیبا اینو، او برای حرکت بزرگ بعدی آماده می شود و نهنگ ها میلیاردها سکه را در انتظار احتکار می کنند.

مرتبط با

ETP های بیت کوین در بورس لندن فعال می شوند

پس از تایید ETF های بیت کوین 21Shares و WisdomTree توسط FCA در هفته گذشته، دیروزمحصولات این شرکت در بورس لندن، یازدهمین بورس بزرگ جهان از نظر حجم معاملات، عرضه شد. با این حال، از آنجایی که سرمایه گذاران خرده فروشی نمی توانند این ETP ها را خریداری کنند، بعید است که تقاضای قابل توجهی را مشاهده کنند. FCA نسبت به آسیبی که این محصولات ممکن است برای خریداران خرده فروشی ایجاد کند ابراز نگرانی کرده است. به دلیل قوانین متنوع سازی، مقررات اروپایی صادرکنندگان را از ارائه ETF برای یک کالای واحد، مانند بیت کوین، منع می کند. ETP ارزهای دیجیتال، که سال هاست وجود داشته است، تجربه سرمایه گذاری بسیار مشابهی را به خریداران ارائه می دهد. این محصولات همچنین مدعی ارائه همان سطح شفافیت و حمایت از سرمایه گذار هستند.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید