محیطی که توسط قاضی پرونده SEC و Binance به عنوان amicus curiae پذیرفته شده است: گزارش


دستورات برای تصویب این طرح معلق درست یک روز قبل از جلسه مهم بین بایننس و SEC در 12 اکتبر صادر می شود.

گزارش شده است که یک قاضی ارشد در دادگاه منطقه ای کلمبیا دستورات متعددی را برای رفع ادعاهای معلق در دادخواستی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی ارز دیجیتال Binance قبل از جلسه مهمی ارائه شده است، امضا کرده است.

در میان دستورات مهم، قاضی یک خلاصه نامه amicus را که توسط صادرکننده استیبل کوین USD Coin (USDC) درست قبل از جلسه مهم در 12 اکتبر ثبت شده بود، تأیید کرد. Circle درخواستی را ارائه کرد و از شکایت جاری SEC علیه Binance در 29 سپتامبر دفاع کرد. دارایی های متصل به دلار آمریکا، مانند USDC، اوراق بهادار نیستند.

در آن زمان، Circle گفت که خریداران این استیبل کوین‌ها انتظار سودی از خرید آنها ندارند. طبق گفته‌های Circle، استیبل کوین‌های پرداخت فی نفسه «ویژگی‌های قرارداد سرمایه‌گذاری» ندارند.

قاضی امی برمن جکسون Circle را به عنوان amicus curiae در حمایت از هر دو طرف در درخواست‌های متهم بایننس و مدیر عامل CZ برای رد پرونده پذیرفت. دادگاه همچنین یادآور شد که amicus curiae تنها پس از اجازه دادگاه می تواند در بحث های شفاهی شرکت کند.

amicus curiae شخص یا گروهی است که طرف دعوای حقوقی نیست، اما مجاز است با ارائه اطلاعات، تخصص یا بینش در مورد مسائل پرونده به دادگاه کمک کند. دادگاه صلاحیت تصمیم گیری در مورد رسیدگی به دادخواست amicus را دارد.

مرتبط: SEC در درخواست دسترسی به نرم‌افزار Binance.US مشکل موقتی را مشاهده می‌کند

SEC در 5 ژوئن علیه بایننس شکایت کرد و در مجموع 13 اتهام علیه صرافی ارزهای دیجیتال مطرح کرد. هزینه ها شامل فروش امنیتی ثبت نشده توکن های BNB و BUSD می شود. SEC همچنین استدلال می کند که Binance به عنوان یک سرویس مبادله دلال و فروشنده ثبت نشده است و به طور غیرقانونی در ایالات متحده فعالیت می کند.

در 22 سپتامبر، Binance و مدیر عامل آن Changpeng Zhao از دادگاه درخواست کردند که پرونده SEC را رد کند و ادعا کردند که SEC از اختیارات خود فراتر رفته است. وکلای Binance و Zhao در دادخواستی گفتند که SEC نتوانسته هنجارهای واضحی را برای صنعت قبل از شکایت صرافی ایجاد کند و به طور عطف به ماسبق صلاحیت قضایی را بر تجارت تحمیل کرد.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید