بایننس می‌گوید که با سایر صرافی‌ها در دعوای SEC «متفاوت» است


صرافی کریپتو در بیانیه ای گفت: “ما با ___ متفاوت هستیم.”

در 7 ژوئن، صرافی ارزهای دیجیتال Binance بیانیه ای را در کانال های اجتماعی چینی خود با هشتگ #StrongTogether منتشر کرد. بایننس در میان دعواهای جاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، گفت که آدرس های کیف پول آن شفاف است و این صرافی “هیچ وقت وجوه مصرف کنندگان را خنثی نمی کند” و “هیچ وام های وثیقه ای ندارد”.

همچنین، بایننس گفت که هرگز “کمک های مالی کلان” به نامزدهای سیاسی نداده است، و همچنین به رسانه ها و سرگرمی ها “حامی مالی” نداده است. در نسخه ترجمه شده پیام صرافی آمده است:

“جامعه ما از نژادها، قومیت ها و مذاهب بسیاری می آید، و ما به ساختن برای کاربران خود و دفاع از صنعت ادامه خواهیم داد. ما با ___ متفاوت هستیم. ما Binance هستیم.”

در حالی که بایننس به طور مشخص از صرافی ارزهای دیجیتالی که سعی در تمایز آن دارد نام نمی برد، صرافی مشکل دار ارزهای دیجیتال FTX به سوء مدیریت دارایی های مصرف کنندگان و وام دادن به صندوق سرمایه گذاری خواهر، Alameda Research متهم شده است.

موسس صرافی سام بنکمن-فرید در حال حاضر به اتهام کلاهبرداری الکترونیکی در بازداشت خانگی است. Bankman-Fried دومین اهداکننده بزرگ حزب دموکرات ایالات متحده بین سال‌های 2020 تا 2022 بود – او ادعا می‌کند که این کار را با واگذاری دارایی‌های مشتریانش انجام داده است.

همچنین FTX قبلا حامی ۱۳۵ میلیون دلاری عرصه Miami Heat بود. این صرافی در حال تشکیل پرونده ورشکستگی با کسری ترازنامه 8 میلیارد دلاری و بدهی تخمینی 44 میلیارد دلاری به خدمات درآمد داخلی ایالات متحده از طریق شرکت های تابعه خود است.

در 5 ژوئن، SEC از بایننس به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده به کاربران آمریکایی و راه اندازی یک صرافی ثبت نشده در ایالات متحده شکایت کرد. این شکایت بایننس را متهم به «اختلاط» و «هدایت» وجوه ارز دیجیتال و فیات سرمایه‌گذاران کرد. داده های گردآوری شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین نانسن نشان می دهد که بایننس در حال حاضر دارایی خالص 59 میلیارد دلاری دارد.

مجله: ایالات متحده و چین تلاش می کنند بایننس، ادعای رشوه 40 میلیون دلاری SBF را سرکوب کنند
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید